Piszczek będzie oceniał Lewandowskiego! Z tej strony go nie znacie

2021-08-03 19:32
Łukasz Piszczek, Borussia Dortmund
Autor: East News Łukasz Piszczek

Były reprezentant Polski, Łukasz Piszczek, wraz z zakończeniem ubiegłego sezonu Bundesligi pożegnał się z Borussią Dortmund. Piłkarską karierę będzie jednak kontynuował w klubie ze swoich rodzinnych stron - LKS Goczałkowice-Zdrój. A teraz się okazuje, że zawodnik zyskał także nową posadę. Pod tym kątem nikt nie miał go jeszcze okazji poznać!

Przez lata Łukasz Piszczek cieszył swoimi występami kibiców zarówno reprezentacji Polski, jak i Borussii Dortmund. Choć w najlepszych latach swojej kariery defensor mógł liczyć na zainteresowanie ze strony topowych europejskich klubów, to jednak postanowił pozostać wierny dortmundczykom. W nagrodę za taką postawę w maju tego roku został pożegnany przez całą społeczność BVB z prawdziwymi honorami i na stałe zapisał się w historii tego klubu.

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak oficjalnie zmienia barwy! Cena transferu może szokować

Kariery piłkarskiej po odejściu z Dortmundu zawodnik jednak nie zakończył. Zszedł za to na nieporównywalnie niższy poziom, wiążąc się z ekipą ze swoich domowych stron - LKS Goczałkowice-Zdrój. Swoje gigantyczne doświadczenie "Piszczu" będzie teraz prezentował w III lidze, a więc dopiero na czwartym poziomie rozgrykowym. Teraz jednak okazało się, że to nie będzie jego jedyna rola w piłkarskim sezone 2021/2022. Obrońca został bowiem także ekspertem Bundesligi!

O tym, że Piszczek będzie udzielał się przy okazji meczów Bundesligi, poinformował szef Viaplay Polska, Paweł Wilkowicz. Tym samym "Piszczowi" przypadnie zadanie oceniania m.in. Roberta Lewandowskiego, z którym przez wiele lat dzielił szatnię reprezentacji Polski, a na początku zagranicznej przygody "Lewego" - także i tej Borussii Dortmund.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze