Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Problemy z Viaplay. Kibice wpadli w totalny szał! Kłopoty z meczem Borussia - Bayern z udziałem Lewandowskiego

2021-12-04 19:18

Gdzie oglądać mecz Borussia - Bayern? Takie pytanie zadawali sobie wszyscy kibice w sobotni wieczór. Niestety, wielu z nich nawet mimo wykupionej subskrypcji Viaplay zwyczajnie nie mogli oglądać spotkania. Całą swoją frustrację fani wylewali w mediach społecznościowych. Takiej irytacji można się było spodziewać. Wiele osób przegapiło bramkę Roberta Lewandowskiego. I to w tak ważnym spotkaniu jak Der Klassiker.

Transmisje z meczów Bundesligi od tego sezonu przejęła platforma internetowa Viaplay. Streamingowa aplikacja odważnie poczyna sobie na rynku praw telewizyjnych. Już teraz na wyłączność transmituje m.in. mecze Bundesligi, w tym te z udziałem Roberta Lewandowskiego. W przyszłym tygodniu zadebiutuje tam także organizacja KSW ze swoimi galami. Niedługo zobaczymy tam także Premier League czy Formułę 1. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie problemy, na które od początku narzekali kibice. Mimo zapewnień, że jakość nie powinna sprawiać problemów, fani mieli duże wątpliwości. Teraz przelała się miarka.

NIE PRZEGAP! Fatalne zachowanie polskich kibiców. Takie postępowanie to wstyd, brzydki gest w Wiśle

Problemy Viaplay podczas meczu Borussia - Bayern

Niestety, wielu kibiców miało podczas meczu Borussia - Bayern wielkie problemy z transmisją. Nagle w pierwszej połowie ta zwyczajnie przestała działać u wielu osób. U niektórych tuż przed bramką Roberta Lewandowskiego. Frustrację wylali w mediach społecznościowych. - Płace za Viaplay tylko i wyłącznie by oglądać mecze takie jak dziś. Oglądać - wściekał się jeden z kibiców. - Ale wtopa Viaplay z tym meczem - dodawał kolejny.

Jeszcze w trakcie trwania spotkania wyskakiwały przeróżne błędy, które uniemożliwiały kibicom oglądanie spotkania. U niektórych tzw. "lagi" były tak duże, że odbiór spotkania był po prostu niemożliwy. Okazuje się, że problemy były także w innych krajach. Jeden z kibiców ze Szwecji pisał o przegapieniu kluczowego momentu w kwalifikacjach Formuły 1.

Borussia - Bayern STREAM ONLINE LIVE Bundesliga: TRANSMISJA ONLINE

Mecz Borussia Dortmund - Bayern Monachium zostanie rozegrany w sobotę 4 grudnia 2021 r. Początek meczu Borussia Dortmund - Bayern Monachium o godzinie 18.30. Transmisja NA ŻYWO z meczu Borussia Dortmund - Bayern Monachium na platformie Viaplay.

Sonda
Korzystasz z Viaplay?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze