Martin Kobylański

Puchar Niemiec: Hat-trick Martina Kobylańskiego! Hertha Berlin za burtą! [WIDEO]

2020-09-11 23:07

Martin Kobylański był bohaterem meczu Eintrachtu Brunszwik z Herthą Berlin w pierwszej rundzie Pucharu Niemiec. Piłkarz, mający za sobą występy m.in. w reprezentacji Polski U-21, skompletował hat-tricka! Beniaminek 2.Bundesligi wyeliminował drużynę Krzysztofa Piątka, wygrywając po szalonym meczu 5:4!

Dla Eintrachtu Brunszwik i Herthy Berlin był to pierwszy mecz w sezonie 2020/2021. Wśród gości zabrakło Krzysztofa Piątka, który musiał poddać się kwarantannie po przyjeździe do Niemiec po meczach reprezentacji Polski.

Metallica doceniła Roberta Lewandowskiego. Wyjątkowe GRATULACJE [WIDEO]

Niespodziewanie, duże lepsze humory po ostatnim gwizdku mieli piłkarze Eintrachtu Brunszwik, którzy wyeliminowali faworyzowanych gości. Już po pierwszej połowie zapachniało niespodzianką. Duża w tym zasługa Martina Kobylańskiego. W 2. minucie otworzył on wynik, natomiast tuż przed przerwą nie wykorzystał rzutu karnego, ale poprawił się przy dobitce. W drugiej połowie oglądaliśmy kolejne gole. Także Kobylańskiego, który skompletował hat-tricka w 67. minucie! Ostatecznie, gospodarze wygrali 5:4!

26-latek jest synem byłego reprezentanta Polski Andrzeja Kobylańskiego. W dotychczasowej karierze występował m.in. w Energie Cottbuss, Werderze Brema i Lechii Gdańsk. Grał w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec (U-16, U-18) i Polski (U-15, U-16, U-17, U-18, U-19, U-20, U-21). Koszulkę Eintrachtu Brunszwik zakłada od 2019 roku.

Eintracht Brunszwik - Hertha Berlin 5:4 (3:2)

Bramki: Martin Kobylański 2, 44, 67, Maximilian Mittelstaedt 17 (s), Suleiman Abdullahi 73 - Dodi Lukebakio 23, 83, Matheus Cunha 29, Peter Pekarik 65