Remis Hannoveru, 90 minut Krzynówka

2009-07-21 12:29

W meczu kontrolnym Hannover 96 z Jackiem Krzynówkiem w składzie zremisował 1:1 z Wigan Athletic.

Mecz odbył się Bad Bleiberg, gdzie niemiecki zespół przebywa na obozie przygotowawczym do nowego sezonu Bundesligi.

Spotkanie było wyrównane i rozstrzygnęło się już w pierwszych 45 minutach. Prowadzenie piłkarzom Hannoveru dał już w 7. minucie meczu Jan Rosenthal. Pięć minut później do wyrównania doprowadził obrońca Wigan, Mario Melchiot.

Jacek Krzynówek zagrał pełne 90 minut w barwach Hannoveru. Natomiast w angielskim zespole od 32. minuty na boisku przebywał polski napastnik, Tomasz Kupisz.

Hannover 96 - Wigan Athletic 1:1 (1:1)
1:0 Rosenthal 7. min
1:1 Melchiot 12. min

Hannover 96: Enke - Schmiedebach (46. Cherundolo), Eggimann (70. Balogun), Haggui (46. Vinicius), Rausch (46. Djakpa), Balitsch (46. Lala), Rosenthal (46. Pinto), Krzynówek, Bruggink (57.Rama), Stajner, Hanke (29. Forssell)