Robert Lewandowski jest już w piątce najlepszych piłkarzy na świecie?! POTĘŻNY awans

2020-06-28 15:55 JWa
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski bez wątpienia jest największą postacią polskiej piłki od bardzo dawna. Zdaniem wielu kapitan naszej reprezentacji nie ma sobie równych w Bundeslidze, a niektórzy sądzą nawet, że jest najlepszym napastnikiem na świecie. Takie opinie mogą przełożyć się na... jego wirtualny odpowiednik. Bardzo możliwe, że "Lewy" znajdzie się w piątce najlepszych piłkarzy w grze FIFA 21.

Robert Lewandowski w sobotę mógł świętować kolejne mistrzostwo Niemiec. W ostatniej kolejce Bundesligi Polak powiększył jeszcze swój dorobek strzelecki, skutecznie egzekwując rzut karny w wyjazdowej rywalizacji z VfL Wolfsburg, którą jego Bayern Monachium wygrał aż 4:0. Tym samym "Lewy" przypieczętował również zdobycie tytułu króla strzelców sezonu 2019/20 Bundesligi. Zdaniem wielu kibiców, Lewandowski nie ma sobie równych za naszą zachodnią granicą. Do tej opinii zdają się przychylać również twórcy gry FIFA 21. Z informacji dziennika "Marca" wynika, że statystyki naszego rodaka w kolejnej odsłonie cyklu poszybują mocno do góry.

Lewandowski ucieka w klasyfikacji Złotego Buta! Rekordowy wynik! Ciężkie zadanie przed rywalami

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy producenci uznali, że w FIFA 20 umiejętności Polaka były mocno niedocenione. Robert Lewandowski miał ogólną ocenę na poziomie 89. Teraz postanowiono ją zwiększyć do 90 lub nawet 91. Jeśli dostanie aż dwa dodatkowe punkty, to znajdzie się niemal na pewno wśród pięciu najmocniejszych zawodników.

Ronaldinho WZNOWI KARIERĘ? Propozycji od tej legendy nie może odrzucić!

W FIFA 21 lepsze oceny ogólne mają mieć tylko: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar i Kevin De Bruyne. Polak nie będzie miał sobie więc równych zarówno jak chodzi o konkurentów z Bundesligi, jak i zawodników występujących na pozycji klasycznej "dziewiątki".

Super Sport 25.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze