Ronaldinho WZNOWI KARIERĘ? Propozycji od tej legendy nie może odrzucić!

2020-06-28 11:33 MSo
Ronaldinho
Autor: EastNews Ronaldinho

Bez wątpienia był jednym z największych wirtuozów w świecie piłki w całej historii! Na grę Ronaldinho patrzyło się z przyjemnością - efektowne sztuczki i triki dodawały kolorytu futbolowi. Dziś takich zawodników już nie ma, a nawet jeśli próbują naśladować legendę "Canarinhos", to tak jak Neymar są karani żółtymi kartkami. Fani mają powody do radości, bo Ronaldinho może wznowić karierę. Wszak, tej legendzie nie wypada odmawiać.

Ronaldinho wplątał się ostatnio w niemałe kłopoty z prawem, przez co przebywa w areszcie domowym. Legenda piłki nie może wyjechać z Paragwaju, a i tak ma propozycje... powrotu na boisko. Bez wątpienia, wznowienie kariery przez słynnego Brazylijczyka byłoby gigantycznym hitem. "R10" jest namawiany na to przez legendę futbolu.

Ronaldinho z Cieszyna! Piotr Żyła ZAWSTYDZIŁ kolegów bajeczną techniką [WIDEO]

Według hiszpańskich mediów, Ronaldinho jest kuszony na powrót do zawodowego grania przez słynnego Diego Maradonę. Argentyńczyk jest obecnie szkoleniowcem Gimnasii La Plata. Zespół pod wodzą "Boskiego" gra obecnie w tamtejszej Primera Division. Takie wzmocnienie z pewnością zainteresowałoby klubem cały świat, a także licznych sponsorów.

Super Sport 25.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jeszcze w 2015 roku, Ronalddinho biegał po boiskach brazylijskiej ekstraklasy. Wówczas grał w barwach Fluminense. Po zakończeniu tamtego sezonu odwiesił buty na kołek, choć nie brakowało plotek, że mógłby wrócić na murawę. Teraz dyskusje spotęgowały najnowsze doniesienia.

Ronaldinho powiedział, co zrobi po wyjściu na wolność! WZRUSZAJĄCE wyznanie

Legenda futbolu razem z bratem próbowali przedostać się z Brazylii do Paragwaju. Po wylądowaniu w Asuncion przedstawili fałszywe paszporty za co zostali zatrzymani przez policję, a później trafili za kratki. 40-latek zarzeka się w rozmowie z paragwajską stacją ABC Color, że razem z bratem byli pewni, że dokumenty są prawdziwe. - Nie mieliśmy o tym pojęcia. Robimy wszystko o co prosi nas wymiar sprawiedliwości i współpracujemy z nimi, by wyjaśnić tę sytuację - opowiada Ronaldinho.

Najnowsze