Robert Lewandowski najpierw strzelał, a potem WYCAŁOWAŁ żonę. Była zachwycona! [ZDJĘCIA]

2019-08-18 17:21 PO
Robert Lewandowski najpierw strzelał, potem całował
Autor: AP Robert Lewandowski najpierw strzelał, potem całował

Nowy sezon Bundesligi, stary Robert Lewandowski (31 l.)! Polski gwiazdor Bayernu strzelił dwa gole, ale jego zespół rozczarował i tylko zremisował z Herthą (2:2). Dzień po meczu „Lewy” bawił się na weselu najlepszego przyjaciela, Tomasza Zawiślaka.

Sezon ligowy rozpoczął się pechowo dla Bayernu, ale dla Lewandowskiego indywidualnie – świetnie. Polak najpierw jak przystało na lisa pola karnego wykorzystał wślizgiem wbił piłkę do bramki, a potem w swoim stylu wykorzystał „jedenastkę” (podyktowaną po faulu na nim).

W aspekcie wykonywania rzutów karnych Lewandowski jest jak profesor. Odkąd zaczął strzelać jedenastki w charakterystyczny sposób, czyli z zatrzymaniem przed strzałem, jest niemal nieomylny. Z 42 karnych od 2015 roku wykorzystał aż 40. Lewandowski przeszedł do historii bijąc kolejny rekord. Otóż strzelił bramkę w piątym meczu otwierającym nowy sezon z rzędu.

Dzień później kapitan reprezentacji Polski mógł się zrelaksować na ślubie i weselu przyjaciela i współpracownika – Tomasza Zawiślaka (ożenił się z Ewą Puchowską). „Lewy” pojawił się na uroczystości oczywiście w towarzystwie pięknej żony Anny.

Najnowsze