Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Robert Lewandowski rozmawiał z Xavim! Polak miał obiecać trenerowi Barcy coś bardzo ważnego

2022-05-17 11:18

Robert Lewandowski poinformował, że nie przedłuży kontraktu z Bayernem Monachium. Na jaw wyszło też, że Polak nawet nie otrzymał nowej oferty, co oburzyło wielu fanów i ekspertów. 33-letni napastnik chciałby odejść już tego lata, ale Bayern nie będzie chciał wypuścić swojego najlepszego zawodnika, jeśli może korzystać z jego usług jeszcze przez rok. Zdaniem hiszpańskich mediów Robert Lewandowski rozmawiał już z trenerem Barcelony, Xavim.

Sezon 2021/2022 może być ostatnim, w którym Robert Lewandowski wystąpi w barwach Bayernu Monachium. Może, ale nie musi, ponieważ bawarski klub zapowiada, że nie zamierza sprzedawać swojego najlepszego napastnika latem tego roku i oczekuje, że ten wypełni kontrakt. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek sporu między piłkarzem, a jego dotychczasowym pracodawcą. Nie jest tajemnicą, że o Polaka mocno zabiega FC Barcelona, która chciałaby mieć go w swoich szeregach już latem. Trudno ocenić, co mogłoby przekonać Bayern Monachium do sprzedaży Lewandowskiego, ale zdaniem hiszpańskiego „Mundo Deportivo” piłkarz miał obiecać trenerowi Barcelony, że zrobi wszystko, aby do niej trafić.

Bundesliga znalazła lepszego od Lewandowskiego! Mistrzostwo i tytuł króla strzelców to za mało? Kuriozalny wybór

Robert Lewandowski ma tylko jeden cel? Hiszpanie ujawniają

Zdaniem „Mundo Deportivo” Barcelona nie obawia się o wiek piłkarza i oferuje mu kontrakt dłuższy niż potrafiłbym zaoferować mu Bayern Monachium – Działacze mają świadomość profesjonalizmu Polaka i jego obsesji na punkcie dbania o dietę, dzięki czemu są przekonani, że będzie potrafił grać na bardzo wysokim poziomie jeszcze przez co najmniej trzy lata – piszą hiszpańscy dziennikarze.

Mateusz Borek pewny swego w sprawie Lewandowskiego. Słynny dziennikarz był gotów nawet… założyć się!

Sam Robert Lewandowski ma być bardzo mocno nastawiony na transfer do Barcelony. Jak podaje „Mundo Deportivo”, Polak rozmawiał już z Xavim. Trener „Dumy Katalonii” zapewnił go, że klub stać na opłacanie jego pensji, z kolei Lewandowski: - Obiecał, że zrobi wszystko, aby zagrać w koszulce Barcelony – czytamy w hiszpańskim dzienniku.

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze