Robert Lewandowski z pierwszą nagrodą! Wybrano go najlepszym napastnikiem

2020-10-01 18:10 DaO
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski miał swoje pięć minut na ceremonii losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów, podczas której wybierano również najlepszych piłkarzy na danej pozycji. Nie było wątpliwości, że w kategorii "napastnik" reprezentant Polski był zdecydowanym faworytem. Przypuszczenia sprawdziły się Lewandowski został najlepszym napastnikiem roku.

Ceremonia losowania fazy grupowej była prawdziwym żniwem dla piłkarzy Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec bez wątpienia byli najlepszą drużyną minionego sezonu w Europie, co potwierdzili w Champions League, wygrywając te rozgrywki. Nie dziwi więc, że UEFA nie miała większych problemów z indywidualnymi nagrodami. Najpierw najlepszym bramkarzem roku został Manuel Neuer, a chwilę później nagrodę dla najlepszego obrońcy otrzymał Joshua Kimmich.

Robert Lewandowski wycofał się z BIZNESU! DRASTYCZNA decyzja była koniecznością!

Nie był to jednak koniec nagród dla Bawarczyków. Zagraniczne media już wcześniej donosiły, że Lewandowski może otrzymać dwie nagrody na gali UEFA w Szwajcarii. I pierwsza statuetka jest już w rękach polskiego napastnika. Kapitan reprezentacji w zasadzie nie miał wielkiej konkurencji, bo w minionym sezonie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji.

Rafael Nadal z zegarkiem za CZTERY MILIONY. Jest lekki jak piórko i ma NIEZWYKŁY mechanizm [ZDJĘCIE]

- Ciężko wybrać mi najlepszy moment, czy bramkę z minionego sezonu. Myślę, że cała droga do finału Ligi Mistrzów była dla mnie wyjątkowa. Muszę tu wspomnieć tu również mecze z Tottenhamem, czy Crveną Zvezdą Belgrad, gdzie udało mi się zdobyć kilka bramek. Najważniejsze są dla mnie jednak zwycięstwa i wyniki drużyny - powiedział Lewandowski po otrzymaniu nagrody.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze