Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie nowego kontraktu z Bayernem! Wielu będzie zaskoczonych

2021-10-05 14:11
Robert Lewandowski
Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najlepszych zawodników na świecie co udowadnia kolejnymi meczami w Bayernie oraz reprezentacji Polski. Niedawno pojawiła się informacja, że kapitan „Biało-Czerwonych” wyraził chęć przedłużenia swojej umowy z Bayernem Monachium, z którym obecnie wiąże go umowa do czerwca 2023 roku. Lewandowski wyraził jasne stanowisko w tej sprawie.

Robert Lewandowski od lat jest czołowym zawodnikiem Bayernu Monachium, a jego gole prowadzą klub do kolejnych sukcesów oraz trofeów. Nie jest więc niczym dziwnym, ze kibice i dziennikarze z całego świata są ciekawi, jak długo kapitan reprezentacji Polski będzie występował w barwach „Die Roten”. Nie raz pojawiały się różne spekulacje dotyczące ewentualnego odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu, a ostatnio – wręcz przeciwnie. W mediach pojawiły się informacje, jakoby „Lewy” wyraził chęć przedłużenia swojej umowy, która obecnie trwa do czerwca 2023 roku, o dwa kolejne sezony i czeka na ruch ze strony Bayernu. Na wtorkowej konferencji prasowej Robert Lewandowski został zapytany o te doniesienia. Jego odpowiedź może zaskoczyć wielu i rozpocząć kolejne spekulacje!

Nie uwierzycie, co jest w toalecie restauracji "Nine's" Lewego. Ale wymyślił! Śmiech gwarantowany

Zobacz, jak wygląda restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie!

Robert Lewandowski zaprzecza, że rozmawia z Bayernem o przedłużeniu kontraktu

Napastnik Bayernu Monachium został zapytany o to, czy faktycznie chce przedłużyć kontrakt z Bayerem Monachium i czy poinformował o tym władze klubu. Kapitan reprezentacji Polski szeroko uśmiechnął się i szybko uciął wszelkie spekulacje.

Niemieckie media: pięć problemów Bayernu. Jeden z nich dotyczy Lewandowskiego!

 - Nie było nigdy takiego stwierdzenia z mojej strony, żadnych rozmów, nic z tego się nie zgadza. Pierwsze słyszę i to jest chyba najlepsza odpowiedź. Nic nie mówiłem i żadna rozmowa się nie odbyła. Ktoś to chyba wymyślił. – stwierdził krótko i dosadnie Robert Lewandowski.

Sonda
Czy odwiedzisz restaurację Roberta Lewandowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze