Sadio Mane

i

Autor: AP PHOTO/FRANCOIS MORI Sadio Mane

Dziwna sytuacja przed galą Złotej Piłki

Sadio Mané zaorał reprezentanta Polski. Spojrzał na niego i zdębiał, totalna konsternacja w telewizji

2022-10-17 21:03

Gala Złotej Piłki to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie piłki nożnej. Na gali poznajemy laureata prestiżowej nagrody "France Football", a wybory niejednokrotnie stanowią szerokie powody do dyskusji. Na imprezie pojawiają się największe gwiazdy futbolu i nie inaczej było tym razem. Jeszcze przed galą doszło do dość nietypowej sytuacji z udziałem Sadio Mané i Ludovica Obraniaka.

W zasadzie co roku w Paryżu na gali wręczenia Złotej Piłki pojawiają się wszyscy najważniejsi piłkarze na świecie. Wielokrotnie widzieliśmy m.in. Leo Messiego, Cristiano Ronaldo, czy Roberta Lewandowskiego. Podczas gali w 2022 roku również nie zabrakło gwiazd. W stolicy Francji zameldowali się choćby Karim Benzema, Kylian Mbappe, czy Sadio Mane.

Mané totalnie zaskoczony. Nie poznał reprezentanta Polski, niebywała scena

Senegalczyk, który przez wiele lat grał dla Liverpoolu, a obecnie jest piłkarzem Bayernu Monachium. odebrał nagrodę im. Socratesa za działalność charytatywną. Nagrodę przyznano pierwszy raz w historii. Jeszcze przed całym wydarzeniem Mané został zaproszony do studia L'Equipe. Jednym z ekspertów był doskonale znany polskim kibicom, Ludovic Obraniak.

Francuz z polskim paszportem zanotował 34 spotkania w biało-czerwonych barwach i reprezentował takie kluby jak Metz, Lille, czy Girondins Bordeaux. Prowadzący studio zapytał Mané, czy miło znów jest zobaczyć Obraniaka. Wówczas na twarzy Senegalczyka pojawiło się wielkie zaskoczenie i okazało się, że zupełnie nie poznał byłego piłkarza.

- Kto to jest? - zapytał Mane, a sam Obraniak pośpieszył z odpowiedzią, że spotkali się niegdyś w Metz. Piłkarz Bayernu nie wyglądał, jakby przypomniał sobie osobę Obraniaka.

PKO Ekstraklasa odc. 9
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze