Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Salihamidzic rozmawiał z Lewandowskim, o wszystkim powiedział mediom. Jasna deklaracja

2022-06-22 12:05

Hiszpańskie media donoszą, że FC Barcelona znalazła pieniądze na transfer Roberta Lewandowskiego. Bayernowi ma zaproponować nawet 50 mln euro za wykup polskiego napastnika. „Lewy” i Hasan Salihamidzic spotkali się ostatnio na Majorce, ale ich rozmowy nie zakończyły się sukcesem. Teraz dyrektor sportowy Bayernu wypowiedział się o sprawie na łamach magazynu „SportBild”. Stanowisko przedstawiciela Die Roten jest jednoznaczne.

Katalończycy sprzedali prawa marketingowe, a nawet do 25 proc. praw telewizyjnych. Te transakcje mają dać „Blaugranie” setki milionów euro na ratowanie budżetu i ewentualne wzmocnienia. W tym czasie do finału został doprowadzony transfer Sadio Mane z Liverpoolu do Bayernu. Bawarczycy zapłacili za Senegalczyka 27 milionów funtów, ale nie zamierzają nim uzupełniać wyrwy na środku ataku po ewentualnym odejściu Lewandowskiego.

Tajemnicze spotkanie na Majorce. Lewandowski, Zahavi i Salihamidzic, jednoznaczna odpowiedź

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.

- Nasze stanowisko w tej sprawie pozostaje bez zmian, Robert Lewandowski ma z nami kontrakt do końca sezonu 2022/2023. Myślę, że spotkamy się z Robertem już 12 lipca na pierwszym treningu Bayernu - powiedział Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy. Stanowczo potwierdził, że transfer Sadio Mane na Allianz Arena nie ma nic wspólnego z możliwym odejściem „Lewego” na Camp Nou.  

Chytry Paulo Sousa żąda milionów odszkodowania. Kuriozalne zachowanie dyletanta, skandaliczna postawa

- To dwie sprawy, które nie mają ze sobą bezpośredniego związku. Dla nas wszystko jest przejrzyste: najsprawiedliwiej będzie, jeśli Robert wypełni kontrakt w Bayernie, czyli zostanie z nami jeszcze przez rok. Nie chcę wywierać żadnej presji, ale mam pewność, że dojdziemy z Robertem do porozumienia- dodał Bośniak.  

FIFA podjęła ważną decyzję w sprawie Rosji. Dobra wiadomość dla naszych reprezentantów

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Najnowsze