Samotne wakacje Ani Lewandowskiej. Wiemy co myśli o nich Robert!

2020-02-10 10:43 FAN
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Lewandowscy przyzwyczaili swoich fanów do tego, że są niemal nierozłączni. Ania wciąż towarzyszy Robertowi i Robert wciąż towarzyszy Ani. Ale nawet w tak udanych związkach pary wybierają samotne chwile. Tak też jest w przypadku trenerki fitness, która wybrała się na wakacje w Omanie bez męża. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła, co o jej wyjeździe myśli gwiazda Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski w trakcie sezonu ma niewiele czasu na odpoczynek i podróżowanie po świecie. Ale gdy tylko piłka schodzi na boczny tor, wraz z córką Klarą i żoną Anią starają się wypoczywać w egzotycznych miejscach. W końcu zasługuje na odpoczynek i czas spędzony z rodziną. Teraz jednak na dalekie wojaże nie ma nawet chwili. Troszkę więcej "wolnego" ma natomiast jego ukochana.

Ania Lewandowska postanowiła z tego skorzystać. Niedawno na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z ciepłych krajów. Sama trenerka fitness pochwaliła się, że wyskoczyła na kilka dni do Omanu. Kierunek ten stał się ostatnio bardziej popularny i widocznie przypadł do gustu także Lewandowskiej. Żona piłkarza Bayernu wypoczywa samotnie.

Wiadomo jednak, że wszystko odbyło się przy aprobacie, a nawet przy namową Roberta. - Mój kochany mąż mówi: Jedź należy Ci się i o nic się nie martw. Kocham - napisała Lewandowska w odpowiedzi na jeden z komentarzy pod jej zdjęciem. Widać, że małżeństwo darzy się ogromnym uczuciem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ani udanego wypoczynku!

Najnowsze