Robert Lewandowski

i

Autor: Michael Sohn/AP

Tak Robert Lewandowski świętował zdobycie Złotego Buta! Pojawiło się prywatne zdjęcie

2021-09-22 7:34

Robert Lewandowski we wtorkowe popołudnie odebrał nagrodę Złotego Buta dla najskuteczniejszego piłkarza 2020/2021. To pierwsze takie wyróżnienie w historii dla polskiego piłkarza, jednocześnie "Lewy" został najstarszym zdobywcą tego trofeum w historii. Jak świętował swój sukces? W sposób dla siebie charakterystyczny!

"Lewy" w ostatnich latach dołączył do bardzo wąskiego grona ściśle topowych piłkarzy świata. Kapitan reprezentancji Polski w zasadzie każdego roku spisuje się fantastycznie, prowadząc swój Bayern Monachium do kolejnych sukcesów. Zdobyte przez niego 41 bramek w poprzednim sezonie stanowią rekord jednych rozgrywek Bundesligi. Lepszych na snajpera nie była także w innych ligach, dzięki czemu zgarnął Złotego Buta, którego bliski był już rok temu, ale przegrał rywalizację z Ciro Immobile z Lazio.

Robert Lewandowski odebrał złotego buta - galeria

Takie wyróżnienie oczywiście nie mogło przejść bez echa w mediach społecznościowych należących do polskiego piłkarza. "Lewy" postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, w jaki sposób świętuje zgarnięcie Złotego Buta. Postąpił w... klasyczny dla siebie sposób, nawiązując do zdjęcia z przeszłości, kiedy opublikował swoją pobudkę u boku pucharu za triumf w Lidze Mistrzów. Tym razem towarzyszem snu Roberta Lewandowskiego był Złoty But!

Zobacz też: Matty Cash zagra dla Polski? Paulo Sousa zajął stanowisko w tej sprawie, jasny przekaz

Robert Lewandowski ze Złotym Butem

i

Autor: Instagram / Robert Lewandowski Robert Lewandowski ze Złotym Butem

Cała sytuacja z pewnością może jeszcze tylko bardziej zmotywować Roberta Lewandowskiego do walki o trofea w najbliższej przyszłości. Polski napastnik stoi u progu sezonu, w którym oprócz trofeów krajowych, będzie miał na uwadze wraz ze swoim Bayernem także i triumf w Lidze Mistrzów.

Andrzej Kostyra: Eksperci typują walkę Joshua - Usyk
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze