Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Te informacje nie mieszczą się w głowie! Chodzi o Lewandowskiego i Barcelonę. Ujawniono szokującą kwotę

2022-04-12 6:54

Przed nami długi i bardzo ciekawy "serial" dotyczący przyszłości Roberta Lewandowskiego. Coraz głośniej mówi się o tym, że kapitan reprezentacji Polski może odejść z Bayernu Monachium, a klubem, do którego może trafić, jest FC Barcelona. Okazuje się, że Katalończycy niemal na pewno nie będą w stanie zapłacić za Polaka zadowalającej kwoty, a w mediach pojawiła się nawet konkretna kwota.

Już od kilku tygodni wokół Roberta Lewandowskiego trwa bardzo duży szum. To nie pierwszy raz, gdy media sportowe bardzo wnikliwie zajmują się przyszłością napastnika Bayernu Monachium i kolejny raz wynika to z dywagacji na temat tego, czy zawodnik przedłuży umowę z niemieckim klubem. Na tę chwilę mało na to wskazuje.

Ogromne zamieszanie wokół Roberta Lewandowskiego! Najnowsze wieści w sprawie transferu kapitana Biało-czerwonych do Barcelony

Tyle Barcelona zapłaci za Lewandowskiego? Kwota szokuje

Jak można dowiedzieć się z niektórych źródeł, Bawarczycy wciąż nie zdecydowali się na negocjacje w sprawie nowego kontraktu Lewandowskiego. A dla otoczenia piłkarza i jego agenta, Piniego Zahaviego to "woda na młyn". Widać to po ostatnich medialnych doniesieniach. Mówi się, że menedżer piłkarza jest już po słowie z FC Barcelona.

Anna Lewandowska była o krok od załamania! Po czasie zdecydowała się to ujawnić problemy ze zdrowiem, to były trudne chwile

O możliwym przejściu Lewandowskiego do Dumy Katalonii mówi się od dłuższego czasu, ale sytuacja rozwija się z dnia na dzień. Wciąż jednak nie wiadomo, czy Zahavi rozmawia z przedstawicielami Blaugrany dlatego, aby faktycznie zrobić zawodnikowi miejsce w klubie, czy ma być to gra na lepszą pozycję negocjacyjną z Bayernem.

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?

Wydało się, ile Barcelona może zapłacić za Lewandowskiego

Nie da się ukryć, że Bawarczycy są teraz w gorszym położeniu i na pewno będą musieli zrobić więcej, jeśli chcą zatrzymać Lewandowskiego w swoich szeregach. Tymczasem w sieci pojawiają się kolejne informacje związane z ewentualnym przejściem kapitana reprezentacji Polski do Barcelony. Kataloński dziennikarz Gerard Romero podał, ile Barca może zapłacić za napastnika.

I kwota, która padła, jest co najmniej szokująca. Mowa bowiem o... 30 mln euro. Tyle może zapłacić Barcelona, która pogrążona jest w finansowym kryzysie. W taki obrót spraw aż ciężko uwierzyć, bo Blaugrana płaciła za piłkarzy nawet 100 mln euro, co jedynie pokazuje, w jak trudnym momencie znajduje się klub. W dodatku ciężko przypuszczać, aby Bayern miał się zgodzić na taką sumę odstępnego, gdy przed laty mówiło się o zdecydowanie większych kwotach.

Wyjątkowa wizyta u Jana Tomaszewskiego. Wyjątkowy wywiad o reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze