Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

To tam Robert Lewandowski skończy karierę? Miał przekazać agentowi swoją decyzję, mowa o transferze!

2022-03-28 12:32

Robert Lewandowski znalazł się obecnie na celowniku wielkich klubów z całej Europy. W związku z tym, że kapitan reprezentacji Polski nie podpisał jeszcze dłuższej umowy z Bayernem Monachium, to miał znaleźć się na celowniku m.in. Manchesteru United i FC Barcelony. Jak podaje hiszpański "AS", Polak miał już podjąć decyzję i przedstawić ją swojemu agentowi. Jeśli przypuszczenia mediów się sprawdzą, dojdzie do transferu.

Robert Lewandowski jest postacią, która w tym okienku transferowym będzie wzbudzać szczególną uwagę najsilniejszych klubów świata. Kapitan reprezentacji Polski nadal nie porozumiał się z Bayernem Monachium w sprawie nowej umowy, co zaktywizowało silne europejskie ekipy, zainteresowane sprowadzeniem Polaka. Mówiło się o Manchesterze United, albo o Barcelonie, ale sam Lewandowski, zdaniem "ASa" podjął zupełnie inną decyzję, dotyczącą swojej przyszłości.

Rosjanie okradli Usyka! Wszystko stało się w trakcie wojny, porażające zeznanie żony mistrza

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu? "AS" mówi o transferze

Zdaniem "ASa", Robert Lewandowski miał zakomunikować swojemu agentowi, Piniemu Zahaviemu, że najchętniej swoją karierę zakończyłby w barwach Realu Madryt i to właśnie ten transfer ma dla niego wypracowywać menadżer. Odejście Lewandowskiego do "Królewskich" byłoby bez wątpienia wielkim hitem, szczególnie że pogłoski mówiące o kapitanie reprezentacji Polski w "Blancos" były od dawna. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że o Polaka miała pytać Barcelona, a więc największy rywal klubu z Santiago Bernabeu.

UEFA miała wymusić na Polakach rozegranie meczu ze Szkocją? Mateusz Borek ujawnia kulisy, PZPN mógł nie mieć wyjścia!

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Niemieckie media uspokajają. Decyzji Lewandowskiego jeszcze nie było?

Mimo że wizja Lewandowskiego w Realu wydaje się prawdopodobna, niemieckie media studzą entuzjazm swoich hiszpańskich kolegów i mówią, że Lewandowski jeszcze nie podjął decyzji dotyczącej swojej przyszłości.

- Robert nie zdecydował jeszcze o swojej przyszłości. On i klub zgadzają się w jednym: jeśli kontrakt nie zostanie przedłużony, latem zostanie sprzedany. Żadna strona nie chce transferu za darmo w 2023 r. - mówił niedawno Sport.pl Christian Falk, dziennikarz "Sport Bild.

Wyjątkowy spacer po restauracji Roberta Lewandowskiego
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien trafić do Barcelony?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze