Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express/AP Photo Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

Tomaszewski stanowczo o możliwym przejściu Lewandowskiego do Barcelony. Legenda nie ma złudzeń, mowa o Messim

2022-04-14 10:39

Doniesienia o możliwym przejściu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona, stały się informacjami numer jeden w wielu krajach. Sytuacja w najbliższych dniach, a nawet tygodniach na pewno będzie rozwojowa i fani z wypiekami na twarzy śledzić będą kolejne informacje w tej sprawie. Swoje zdanie na ten temat wyraził również Jan Tomaszewski. Legenda polskiej piłki uważa, że takie posunięcie byłoby błędem.

Doniesień dotyczących przyszłości Roberta Lewandowskiego w ostatnim czasie jest mnóstwo. Po raz kolejny szum medialny powstaje w momencie, gdy umowa kapitana reprezentacji Polski z Bayernem Monachium dobiega końca i nie jest jasne, czy piłkarz zdecyduje się ją przedłużyć. Na razie rozmowy z Bawarczykami się jeszcze nie zaczęły.

Bayern nie poddaje się w walce o Lewandowskiego! Niemcy wykonali ważny krok, chcą odwrócić los

Lewandowski w FC Barcelona? Jan Tomaszewski komentuje

W czwartek pojawiły się doniesienia, że klub z Monachium niedługo siądzie do stołu z Robertem Lewandowskim, ale wcześniej pojawiły się poważne informacje o możliwym przejściu Polaka do FC Barcelona. Taki rozwój sytuacji rozpalił wyobraźnię wielu kibiców. Choć w niektórych źródłach można było przeczytać dementowanie tych plotek, informacja poszła w świat.

Policja wkroczyła do akcji po meczu Ligi Mistrzów! Piłkarze Atletico i Manchesteru City nie mogli się uspokoić, mamy nagranie

Niewykluczone, że to swego rodzaju zagrywka Piniego Zahaviego, menedżera Lewandowskiego. Temat ewentualnego przejścia napastnika Bayernu do Barcelony w rozmowie z "Super Expressem" skomentował Jan Tomaszewski. Były bramkarz reprezentacji Polski uważa, że takie posunięcie ze strony Lewandowskiego byłoby błędem.

Sonda
Czy Lewandowski powinien przenosić się z Bayernu do Barcelony?

Jan Tomaszewski o przyszłości Lewandowskiego. Stanowcze słowa

- Wydaje mi się, że Robert nie powinien przechodzić do Barcelony, a taki ruch mógłby być sporym błędem. Grając w lidze niemieckiej stał się nie tylko ikoną w Niemczech, ale też zdobył tytuł najlepszego piłkarza świata (FIFA The Best przyp. red.). Tam też gruntował swoją pozycję i markę - uważa Jan Tomaszewski.

- Co tydzień strzela tam bramki. W dodatku wydaje mi się, że po raz pierwszy w historii Bayernu zagraniczny piłkarz jest tak wielką ikoną tego klubu. To nieprawdopodobne wyróżnienie. Przechodząc do Barcelony mógłby popełnić błąd i nie poradzić sobie w lidze hiszpańskiej. Dobrym przykładem jest tutaj Messi, który odszedł do PSG. Gdyby do dziś grał w Barcelonie, byłby ikoną. A przechodząc do Paryża... Messi nie może się odnaleźć - ocenił legendarny bramkarz reprezentacji Polski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze