WYMARZONY transfer Krzysztofa Piątka?! Chce go WIELKI klub

2021-01-16 22:29 PSt
Krzysztof Piątek
Autor: Cyfrasport Krzysztof Piątek

Saga związana z transferem Krzysztofa Piątka trwa w najlepsze. Urodzony w Dzierżoniowie napastnik nie odnalazł się w Berlinie i po zaledwie roku spędzonym w drużynie Herthy najprawdopodobniej ponownie zmieni klub. Najwięcej mówi się naturalnie o przenosinach 25-latka do Włoch. Do tej pory w grę wchodziły przede wszystkim Fiorentina oraz Genoa, ale teraz do gry o Polaka wszedł naprawdę duży klub!

W ostatnich dniach najbardziej prawdopodobny wydawał się powrót „Piony” do Genoi. To właśnie w tym klubie 25-latek spisywał się najlepiej, dzięki czemu zapracował na transfer do Milanu. Włodarze klubu z Genui rzekomo rozważają wypożyczenie napastnika za kwotę 3 milionów euro, nie stać ich bowiem na transfer definitywny. Jak się okazuje, sprowadzenie urodzonego w Dzierżoniowie napastnika rozważa również Juventus!

Robert Lewandowski i jego KOSMICZNE liczby 2020 roku. Jeszcze człowiek czy już MASZYNA? | Futbologia

Portal CalcioMercato.com informuje, że faktycznie istnieje temat przenosin Polaka do zespołu „Starej Damy”. Według doniesień włoskich dziennikarzy włodarze turyńskiego klubu chcą zaoferować w zamian kartę Federico Bernardeschiego. Obaj zawodnicy mieliby zmienić zespoły na zasadzie półrocznych wypożyczeń. Mimo wszystko dla działaczy Juventusu Piątek jest tylko jedną z dostępnych opcji i można założyć, że jego sprowadzenie nie będzie priorytetem.

Milik o krok od zmiany klubu?! Włoska prasa podała nowe informacje!

Krzysztof Piątek jest wychowankiem Lechii Dzierżoniów. Oprócz Herthy Berlin reprezentował również barwy Zagłębia Lubin, Cracovii, Genoi oraz AC Milan. W obecnym sezonie zanotował 16 występów w barwach klubu z Berlin. Strzelił 4 bramki i zaliczył 2 asysty. „Piona” ma też na koncie 15 meczów i 7 goli w reprezentacji Polski.

Najnowsze