Milik o krok od zmiany klubu?! Włoska prasa podała nowe informacje!

2021-01-15 15:56 PM
Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik
Autor: AP Photo Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik

W zimowym okienku transferowym, tak samo jak miało to miejsce latem, pojawia się wiele informacji na temat Arkadiusza Milika. Problem w tym, że niektóre z nich zdają się zaprzeczać sobie nawzajem! Niedawno pojawiła się informacja, że Milik odrzucił ofertę z Olympique Marsylia, aby latem za darmo przenieść się do Juventusu. Teraz zaś jedna z największych włoskich gazet, „La Gazzetta dello Sport”, informuje, że Polak lada chwila zmieni barwy klubowe!

Arkadiusz Milik wielokrotnie lądował na czołówkach włoskich gazet zarówno w letnim jak i zimowym okienku transferowym. Jeszcze częściej, bo praktycznie codziennie, pojawiał się on na włoskich oraz polskich portalach sportowych. Do niedawna wydawało się, że nasz napastnik postawił wszystko na jedną kartę i zdecydował, że latem dołączy za darmo do Juventusu.

Paolo Cozza wypomina Wojciechowi Szczęsnemu PALENIE PAPIEROSÓW. Przedstawił fakty o Polaku w Juventusie

Wczoraj z informacji podanych przez „Sportitalia” wynikało, że SSC Napoli zaakceptowało ofertę za Arkadiusza Milika złożoną przez Olympique Marsylia, jednak transfer nie został zatwierdzony, ponieważ kontrakt odrzucił… sam zawodnik! Teraz jednak inne włoskie media informują, że było… na odwrót, a dziś może dojść do przełomu w sprawie transferu.

BESTIALSKI ATAK na partnerkę Arkadiusza Milika, więcej szczegółów w galerii poniżej:

Z informacji podanych przez calciomercato.com wynika, że do tej pory Napoli nie chciało przystać na ofertę Francuzów. Co więcej, Arkadiusz Milik wcale nie odrzucił oferty Olympique Marsylia i jest zainteresowany przenosinami do zespołu Ligue 1.

Silvio Berlusconi TRAFIŁ DO SZPITALA. Były właściciel AC Milanu ma problemy z sercem

Teraz informację tę uzupełniają doniesienia „La Gazzetta dello Sport”, jednej z największych gazet sportowych we Włoszech. Według dziennikarzy władze francuskiego klubu dziś postanowiły przedstawić kolejną ofertę za polskiego napastnik – 10 mln euro + 5 mln euro w bonusach.

Napoli, które wcześniej żądało właśnie 15 mln euro, w końcu zainteresowało się ofertą. Według „La Gazzetta dello Sport” trwają intensywne negocjacje, a w ciągu kilku godzin transfer może zostać w końcu dopięty. Co więcej, włoscy dziennikarze twierdzą, że Polak jest zainteresowany grą w Marsylii, ponieważ zależy mu na regularnych występach i zagraniu na Euro.

Ale WTOPA! Z tej wpadki wielkiego klubu śmieje się cały świat! Chodzi o OGROMNE miliony

Jest to zgoła odmienny pogląd na sytuację niż ten, jaki wczoraj podawało „Sportitalia”. Teraz jednak duża część włoskich mediów zgadza się z tym, że Polak faktycznie porzucił marzenia o grze w Juventusie i woli wybrać Olympique, aby regularnie występować i dostać powołanie na nadchodzące mistrzostwa Europy.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik mają KRYZYS?
Najnowsze