Ale WTOPA! Z tej wpadki wielkiego klubu śmieje się cały świat! Chodzi o OGROMNE miliony

2021-01-14 18:03 dko
Sergej Milinković-Savić
Autor: East News Sergej Milinković-Savić

Wykonywanie przelewów bankowych to rzecz, która wydaje się być prostą czynnością życia codziennego. Jednak i w takich rzeczach łatwo o pomyłkę. Jeśli zdarzy się nam źle zaadresować odbiorcę przelewu na małą kwotę to jeszcze pół biedy. Ale co stanie się, gdy wpiszemy złe konto przy ogromnej kwocie? Na takie pytanie będą musieli odpowiedzieć sobie teraz księgowi Lazio Rzym.

Ostatnie lata dla klubu ze stolicy Włoch są całkiem udane. Po tym jak Lazio borykało się z dość poważnymi problemami finansowymi, obecnie należy do zespołów wymienianych w gronie faworytów do czołowych miejsc w Serie A. Okazuje się, że w drużynie został jeszcze znak po słabych czasach, gdzie rządy były mocno nieudolne. Po raz drugi w krótkim czasie w Lazio popełniono bowiem ogromny błąd.

Milik podjął KLUCZOWĄ decyzję. OGROMNE ryzyko!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia

W 2018 roku media obiegła informacja, że ostatnia rata z transferu za Stefana de Vrija nie trafiła na konta Feyenoordu Rotterdam, a do oszustów. Za sprawą ludzkiego błędu stracono dwa miliony euro, który nie udało się odzyskać. I wiele wskazuje na to, że księgowi Lazio nie odrobili pracy domowej i ponownie źle zaadresowali przelew.

Leo Messi o nim nie zapomniał. Polak dostał oryginalną przesyłkę od gwiazdy Barcelony

Brytyjski "The Guardian" informuje, że część kwoty przeznaczonej do zapłaty za wypożyczenie z opcją wykupu Pedro Neto nie trafiła do Bragi, gdzie powinna, a do... Sportingu Lizbona. Suma źle przelanych pieniędzy wynosi aż 11 milionów euro. Co więcej, przelana ona została w dwóch ratach. Ciekawe, czy tym razem Lazio odzyska pieniądze...

Najnowsze