Złota Piłka 2019: Lewandowski niczym AGENT 007! Polak zszokował strojem [ZDJĘCIE]

2019-12-02 19:31 DaO
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Poniedziałkowy wieczór w piłce nożnej zdominowany został przez jeden z najważniejszych plebiscytów w świecie futbolu. Po raz kolejny ogłoszony zostanie najlepszy piłkarz globu, który otrzymał prestiżową nagrodę, Złotą Piłkę. Na gali pojawił się również reprezentant Polski, Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu Monachium zachwycił swoją kreacją.

Choć Lewandowski do nagrody Złotej Piłki nominowany był już czwarty raz, to dotychczas nigdy nie pojawił się na gali. Nawet wówczas, gdy zajął najwyższe miejsce w plebiscycie. W 2015 roku sklasyfikowany został na 4. pozycji. Polak na galę pierwszy raz zawitał w poniedziałek i od razu przykuł uwagę fotoreporterów. Lewandowski pojawił się w dwurzędowym smokingu. "Lewy" postawił na sprawdzony, czarny kolor. Napastnikowi towarzyszyła małżonka Anna. Zgromadzeni goście nie mogli oderwać od nich wzroku!

Lewandowski wyglądał niczym James Bond. Czarny smoking, idealna fryzura, szarmancki uśmiech i piękna kobieta u boku. Gwiazdor zrobił prawdziwą furorę. Jego małżonka postawiła na długą suknię z rozcięciem. Para bez wątpienia skradła show. Teraz zostaje czekać, które miejsce finalnie zajmie polski snajper. Jedno jest pewne. Lewandowski znajduje się w dziesiątce najlepszych zawodników obecnego sezonu!