Aleksandar Vuković MOCNO o sankcjach dla Legii. "Zbiorowe karanie jest niesprawiedliwe" [WIDEO]

2020-02-14 16:01 KG
Aleksandar Vuković
Autor: JACEK KOZIOL/SUPER EXPRESS Aleksandar Vuković

Nie milknie temat środowych kar nałożonych na Legię Warszawa za kontrowersyjne transparenty kibiców podczas ostatniego meczu z ŁKS-em Łódź. Komisja Ligi ukarała klub grzywną 50 tys. zł oraz zamknęła "Żyletę" na najbliższy domowy mecz. Stołeczny klub nie czuje się winny i odwołał się od decyzji władz. O całej sytuacji wypowiedział się również szkoleniowiec "Wojskowych".

Na konferencji prasowej przed sobotnim wyjazdowym spotkaniem "Wojskowych" z Rakowem Częstochowa, trener Aleksandar Vuković (41 l.) wypowiedział się na temat nałożonych kar. Szkoleniowiec nie krył niezadowolenia. - Nie jest to przyjemna sytuacja. Popularne od dawna zbiorcze karanie nie jest sprawiedliwe i sensowne. Drużyna na to nie zasłużyła - powiedział trener.

Vuković w mocnych słowach wypowiedział się o kibicach Legii. - Nie rozumiem podejścia ze strony kibiców Legii, takiego „napinania” się na Polonię. Nie mogę zrozumieć czemu w jakikolwiek sposób ktoś się zajmuje tym tematem.

W meczu z Rakowem może zadebiutować nowy napastnik Tomas Peckhart (31 l.). - Trzeba pamiętać, że Peckhart przyszedł do zespołu, który ma napastników. On jest w Legii po to by rywalizować o miejsce w składzie. Jest zdrowa konkurencja. Widać, że jest to solidny zawodnik. Przyszedł do nas z Las Palmas, ale na pewno nie z plaży - dodał Vuković.

Całość wypowiedzi w załączonym materiale wideo. Zapraszamy do oglądania!

Najnowsze