Artur Boruc

i

Autor: Cyfra Sport Artur Boruc

wszystko widać

Artur Boruc ściągnął spodnie i pokazał jak siedzi na sedesie. Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał, mówi o przygodzie

2022-09-27 12:46

Artur Boruc niejednokrotnie udowadniał już fanom piłki nożnej, że zalicza się do grona osób bezkompromisowych. Mocne wypowiedzi oraz zachowania, które wzbudzały kontrowersje, dość często były tematem dyskusji i tym razem z pewnością nie będzie inaczej. Na swoim Instagramie Artur Boruc pokazał bowiem... jak siedzi na sedesie. W ten sposób podsumował swój wyjazd do Paryża.

Artur Boruc przez lata swojej kariery zasłużył sobie na szczególne miejsce w historii polskiej piłki, a swoim zachowaniem sprawił, że fani futbolu albo go kochali, albo nienawidzili. Były reprezentant Polski i m.in. bramkarz Legii Warszawa nie raz pokazywał, że potrafi być impulsywny i bezkompromisowy, co czasami mogło mu przysporzyć kłopotów. W tej samej narracji Artur Boruc utrzymuje swoje posty w mediach społecznościowych, jednak ostatni z nich mógł zaskoczyć sporą część internautów.

Szokujące zdjęcie Artura Boruca. Pokazał, jak siedzi na sedesie. Tego nikt się nie spodziewał

Były bramkarz udał się bowiem w podróż do Paryża, którą postanowił skomentować w dość zaskakujący sposób. Na Instagramie Artura Boruca pojawiło się bowiem dość zaskakujące zdjęcie, na którym golkiper widoczny jest bez ubrań w czasie, kiedy siedzi na sedesie.

Artur Boruc ściągnął spodnie i pokazał jak siedzi na sedesie. Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał, mówi o przygodzie

Trwaj paryska przygodo…?? - napisał prześmiewczo w sieci Artur Boruc zwracając uwagę na fakt, jak mała jest toaleta w miejscu, w którym się zatrzymał. Tego widoku z pewnością nie spodziewali się internauci, którzy zareagowali na zdjęcie byłego bramkarza Legii używając emotikonów płaczących ze śmiechu. - Na grubo :-) - napisał nawet Mateusz Borek, komentując post Boruca.

Artur Boruc na sedesie

i

Autor: Instagram/ arturboruc screen Artur Boruc na sedesie

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze