Bardzo wymowny wpis Artur Boruca. Ta decyzja jest już pewna!

2020-07-31 18:39 MaSz
Artur Boruc
Autor: East News Artur Boruc

To będzie transferowy hit w polskiej Ekstraklasie. Mistrzowie Polski szykują prawdziwą bombę. Do Legii Warszawa niebawem powinien dołączyć bramkarz Artur Boruc. Legendarny bramkarz zapisał piękną kartę w historii stołecznego klubu, a także w zagranicznych zespołach i drużynie narodowej. Były as reprezentacji Polski zamieścił wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Od piętnastu lat Artu Boruc występuje w zagranicznych klubach. Był gwiazdą Celtiku Glasgow, gdzie trzy razy był mistrzem Szkocji. Potem grał we włoskiej Fiorentinie, po czym wrócił do Anglii. Najpierw występował w Southampton, a od sześciu lat jest wierny Bournemouth. W minionym sezonie jego klub zajął osiemnaste miejsce w Premier League i został zdegradowany do Championship.

To będzie jeden z najciekawszych transferów do Ekstraklasy. Artur Boruc blisko Legii!

Teraz Boruc łączony jest z powrotem do Legii Warszawa. Na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikował wymowny wpis, w którym pożegnał się z kibicami Bournemouth. W ten sposób potwierdza informacje z ostatnich godzin. Wszystko wskazuje na to, że zatem w nowym sezonie zobaczymy go w barwach mistrza Polski. - Piękna podróż z Bournemouth dobiega końca... Dziękuję wszystkim za wsparcie. Dużo miłości dla wszystkich członków tego pięknego klubu. Nigdy was nie zapomnę - w ten sposób polski bramkarz pożegnał się z sympatykami angielskiego klubu.

Słowak Filip Lesniak trafił do Płocka. Podawał do Kane’a, teraz będzie liderem Wisły

Najnowsze