Bartosz Kapustka

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kapustka

Wicelider zatrzymuje gwiazdę

Bartosz Kapustka o nowej umowie z Legią. To dlatego zdecydował się na ten krok

2023-02-13 22:06

Bartosz Kapustka rozgrywa właśnie trzeci sezon w Legii. Pomocnik związał się z wiceliderem ekstraklasy na dłuższy okres. Przedłużył kontrakt o 3,5 roku. W rozmowie z oficjalną stroną klubu wytłumaczył dlaczego zdecydował się na ten krok.

Legia to nie przystanek w karierze

Kapustka w barwach Legii sięgnął po mistrzostwo Polski, zagrał w europejskich pucharach. Ubiegły sezon leczył kontuzję kolana. Wrócił do gry pod koniec rozgrywek. W tym pod wodzą trenera Kosty Runjaicia zagrał w 18 meczach, w których strzelił dwa gole. W rozmowie z klubowymi mediami wyjawił powody dla których przedłużył umowę. - To chyba pierwszy taki klub w mojej karierze, w którym rzeczywiście będą dłuższy okres - powiedział Kapustka, cytowany przez klubowy portal z Łazienkowskiej. - Jestem pewny, że właśnie tego potrzebowałem. Legia stała się dla mnie bardzo ważnym klubem. To nie jest jedynie przystanek w karierze, a drużyna, z którą chcesz osiągać jak najlepsze wyniki. Legii przyświecają najwyższe cele i o takie chcę walczyć - podkreślił.

Dostał sygnał, że na niego liczą

Pomocnik wrócił także do poprzedniego sezonu, który stracił z powody kontuzji. Wtedy władze klubu nie zrezygnowały z niego, lecz przedłużyły umowę o rok. - Dostałem sygnał, że klub liczy na mnie w kontekście o wiele dłuższej przyszłości - przypomniał. - Bardzo doceniam ten fakt. Legia łączyła ze mną przyszłość i łączy ją nadal. Myślę, że obie strony mogą tylko na tym zyskać - stwierdził Kapustka w rozmowie z oficjalną stroną stołecznego klubu.

Sonda
Czy Bartosz Kapustka wróci do dawnej formy?
PKO Ekstraklasa Raport 13.02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze