Bójka podczas derbów Przemyśla

i

Autor: Twitter Bójka podczas derbów Przemyśla

Dantejskie sceny

Brutalna jatka przed meczem polskiej ligi. Rzucali w policjantów ławkami, są ranni [WIDEO]

2022-11-21 14:25

Choć niemal cały piłkarski świat żyje aktualnie mundialem w Katarze, to nie wszystkie rozgrywki klubowe przestały grać na czas mistrzostw. Rozgrywane są m.in. klubowe mecze w Polsce. Na szczeblu A klasy w Przemyślu w miniony weekend doszło do derbów miasta. Nie futbol jest jednak głównym przedmiotem komentarzy po spotkaniu, a zachowanie chuliganów. Starli się oni z policjantami, w wyniku czego dwóch funkcjonariuszy zostało rannych.

Mecz Jarosław Czuwaj Przemyśl - Polonia II Przemyśl dostarczył mnóstwa emocji. Zarówno na boisku, jak i poza nim. Spotkanie na poziomie A klasy zakończyło się remisem 1:1, a bramka dla gości padła w doliczonym czasie gry. Poza murawą było tego dnia bardzo niespokojnie. Prestiżowe spotkanie i zainteresowanie mediów chcieli za wszelką cenę wykorzystać chuligani. Na Twitterze pojawiło się wideo ze starć pseudokibiców z policją. Z opisu wynika, że zamieszki sprowokowali ludzie utożsamiający się z klubami Czuwaj Przemyśl i Zagłębie Sosnowiec. Na nagraniu widać iście dantejskie sceny.

Szwajcarski piłkarz popełnił samobójstwo. Ogromna tragedia, wyskoczył z ósmego piętra

Burda na meczu polskiej ligi. Derby Przemyśla z chuliganami w roli głównej

Choć wydaje się, że w Polsce problem stadionowych chuliganów został rozwiązany, to czasem zdarzają się sytuacji, o których nikt nie chce nawet słyszeć czy myśleć. W Przemyślu bitwa z policją była regularną wojną. Chuligani wykorzystywali wszystko, by skrzywdzić funkcjonariuszy. W stronę mundurowych leciały m.in. ławki i kawałki ogrodzenia. Nie obyło się bez ofiar. Na portalu nowiny24.pl możemy przeczytać, że rannych zostało dwóch funkcjonariuszy. Jeden z policjantów ma uraz nogi, a drugi - głowy. Wymagali hospitalizacji.

Zakulisowe nagranie z Czesławem Michniewiczem. Takich słów do dziennikarzy się nie spodziewaliśmy [WIDEO]

Dwóch chuliganów zatrzymanych po derbach Przemyśla

Sprawą szybko zainteresowały się również media ogólnopolskie. RMF FM przekazało, że po brutalnych starciach na linii przemyscy chuligani - policja zatrzymano dwie osoby. Jednej zarzuca się naruszenie nietykalności policjanta. Druga już wcześniej była poszukiwana do odbycia kary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze