Marek Gołębiewski

i

Autor: CyfraSport Marek Gołębiewski

Były trener Legii Warszawa wbił szpilę swojej byłej drużynie! Wymowne słowa Marka Gołębiewskiego

2022-06-23 19:59

Przygoda Marka Gołębiewskiego za sterami Legii Warszawa nie trwała zbyt długo, bo zaledwie kilka tygodni. Szkoleniowiec zastąpił na ławce trenerskiej trenera Czesława Michniewicza, ale i jemu szybko podziękowano za pracę. Teraz Gołębiewski będzie miał okazję pokazać, na go stać w Głogowie, gdzie objął niedawno zespół Chrobrego. W jednym ze swoich pierwszych wywiadów wbił szpileczkę swojej byłej ekipie.

Po tym, jak przez niemalże rok Marek Gołębiewski miał okazję trenować Skrę Częstochowa, 42-letni szkoleniowiec związał się z Legią Warszawa, najpierw trenując rezerwy "Wojskowych", a w pod koniec października ubiegłego roku zastępując Czesława Michniewicza na ławce trenerskiej pierwszej drużyny stołecznej drużyny. Ta przygoda nie trwała bowiem zbyt długo, bo Gołębiewski prowadził Legię zaledwie w 11. meczach i już na początku grudnia pożegnał się z posadą, wracając do pracy z rezerwami. W połowie czerwca postanowił po raz kolejny zmienić otoczenie i spróbować swoich sił w ekipie Chrobrego Głogów. Kilka dni po tym, jak został ogłoszony w nowej roli, udzielił wywiadu "Polsatowi Sport", gdzie zdecydował się na dość wymowny komentarz, który bez dwóch zdań można uznać za szpilkę wbitą w Legię. 

NIE PRZEGAP: W tym hotelu odbyło się wesele Jana Bednarka! Luksus aż bije po oczach, pięciogwiazdkowy obiekt sprawi, że padniecie z wrażenia

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Wymowny komentarz Marka Gołębiewskiego pod adresem Legii! Były trener "Wojskowych" wbił szpilę swojej byłej drużynie

Były szkoleniowiec Legii nie ukrywał, że do pracy w Głogowie przekonał go czas, jaki trener ma na zbudowanie drużyny, wbijając w ten sposób szpilkę w swój były zespół. - Szybko dogadałem się z włodarzami klubu, bo uważam, że to jest ciekawy zespół i ciekawy projekt, gdzie trenerzy mają więcej czasu do popracowania. Moja roczna przygoda z Legią, która miała trwać dwa lata, została skrócona i jestem w Chrobrym - powiedział Marek Gołębiewski z rozmowie z "Polsatem Sport", komentując nowy rozdział w swoim życiu zawodowym.

Niewiarygodne, ile kalorii zjada Robert Burneika! Hardkorowy Koksu opisał swoje posiłki, jego dieta zwala z nóg

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze