Lubomir Satka, Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lubomir Satka

Były zawodnik AC Milan w Lechu Poznań? Włoskie media nie mają wątpliwości, mają trwać rozmowy

2021-07-18 22:41

Lech Poznań dokona ciekawego wzmocnienia jeszcze w tym okienku transferowym? Mimo że do stolicy Wielkopolski latem trafili m.in. Radosław Murawski, czy Artur Sobiech, to wiele wskazuje na to, że drużyna "Kolejorza" stanie się jeszcze bogatsza kadrowo. Zdaniem włoskich mediów, drużyna z Poznania ma monitorować sytuację byłego piłkarza AC Milan, który zaliczył w zeszłym sezonie awans do Serie A. Trzeba przyznać, że gdyby plotka się ziściła, to bylibyśmy świadkami wspaniałego transferu.

Lech Poznań nie może zaliczyć ostatniego sezonu do udanych. Mimo gry w fazie grupowej LE, "Kolejorz" całkowicie zawiódł w lidze i musiał przesunąć swoje marzenia o mistrzostwie Polski na kolejny sezon. Władze klubu jednak nie próżnowały tego lata, czego efektem były okazałe transfery. Na stadionie na ulicy Bułgarskiej pojawiły się tak znane nazwiska jak Murawski i Sobiech, a to wcale może nie być koniec zakupów. Włoskie media doniosły, że na celowniku poznaniaków miał znaleźć się były zawodnik AC Milan, który zaliczył w poprzednim sezonie bardzo udany sezon.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali SZALONE WYGIBASY. Zrobili to na plaży, fani w szoku

Lech Poznań kupi byłego gracza Milanu? Włoskie media nie mają wątpliwości

Według żurnalistów w Italii, na celowniku Lecha Poznań miał znaleźć się wychowanek słynnych "Rossonerrich", Gian Filippo Felicioli. 23-letni, były obrońca młodzieżówki reprezentacji Włoch zaliczył bardzo udany sezon w barwach Venezii, która sensacyjnie zawitała do elity. Niestety dla obrońcy, awans do Serie A miał wytworzyć u włodarzy klubu chęć wzmocnień, czego ofiarą miałby się stać Felicoli. Sytuację Włocha miałby wykorzystać Lech, który chciałby wzmocnić w tym okienku transferowym jeszcze formację defensywną.

Łukasz Podolski po debiucie w Górniku. Tak ocenił go trener Jan Urban

Szymon Kołecki po wygranej z Akopem Szostakiem na KSW 62

Lech Poznań chce wzmocnić defensywę. Felicoli drugim obrońcą?

Jeśli stoper Venezii zdecydowałby się na przyjazd do stolicy Wielkopolski, byłby drugim defensorem pozyskanym przez Lecha w tym okienku transferowym. Przypomnijmy, że niedawno skład Lecha zasilił były reprezentant Szkocji - Barry Douglas.Szkot, który grał już na Bułgarskiej w latach 2013-2016 występował przez ostatnie lata w Championship, gdzie zanotował bardzo dobre występy, broniąc barw Wolverhampton Wanderers, Leeds United, a ostatnio Blackburn Rovers.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze