Piłka nożna, Carlitos, Legia

i

Autor: Super Express Carlitos w barwach Legii

Kontuzja gwiazdy Ekstraklasy

Carlitos wypada z gry! Piłkarz Legii złamał rękę, czeka go dłuższa przerwa

2023-01-30 11:44

Niepomyślne wiadomości dla kibiców Legii Warszawa. Piłkarski klub ze stolicy ma problem, bo jak poinformowano w poniedziałek 30.01, w najbliższym czasie będzie musiał sobie radzić bez czołowego zawodnika. Legia przekazała, że Carlitos będzie pauzował przez kilka tygodni, po tym jak okazało się, że ma złamaną rękę.

To zaskakująca informacja, bo co prawda w niedzielnym meczu ligowym z Koroną Kielce (wygrana Legii 3:2) w 73. minucie Carlitos opuścił boisko (zastąpił go Ernest Muci), ale w żadnym momencie nie było widać, by cierpiał z powodu jakiegokolwiek urazu. Niewykluczone, że grał z kontuzją, której skutki poznano dopiero po dokładniejszym badaniu.

W trakcie meczu z Koroną Kielce Carlitos złamał rękę. Na dziś zaplanowany jest zabieg. Do pełnego treningu z drużyną zawodnik wróci za kilka tygodni” – napisano na profilu Legii na Twitterze.

„Miliony” fruwają w powietrzu wokół jego nazwiska. Ale napastnik Górnika ma jasny cel na piłkarską wiosnę

– Carlitos mógł strzelić gola na 4:0, to by zamknęło mecz – komentował po spotkaniu postawę Hiszpana trener Legii Kosta Runjaic. – Potem straciliśmy bramkę i sytuacja się skomplikowała. Niestety boisko jest naszym przeciwnikiem. Gra na takiej murawie pochłania znacznie więcej energii. Patrzymy tylko na siebie i elementy, które możemy poprawiać. Zwycięstwo w pierwszym meczu jest niezwykle ważne, żeby patrzeć przed siebie z większym optymizmem. Chcemy grać odważnie. Koncentrujemy się na codziennej pracy.

Najnowsze