Córka najseksowniejszej polskiej prezes zagrała w filmie. DOPALACZE w roli głównej

2020-02-20 14:27 FAN
Izabella Łukomska-Pyżalska
Autor: Instagram Izabella Łukomska-Pyżalska

Choć Izabella Łukomska-Pyżalska nie jest już szefem Warty Poznań, to wciąż bezsprzecznie jest jedną z najseksowniejszych (jeśli nie najseksowniejszą) prezesów w historii polskiej piłki! Bizneswoman pochwaliła się na Instagramie, że jej córka bierze udział w nagraniach filmu. Jego tematyką jest walka z dopalaczami!

Izabella Łukomska-Pyżalska zarządzała Wartą Poznań i była nazywana najbardziej rozpoznawalną prezes w polskim futbolu. Choć nie zarządza już kandydatem do awansu do PKO Ekstraklasy, to wciąż jest kojarzona z tym zespołem i swoją działalnością w świecie sportu.

Była modelka pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że jej córka rozpocznie swoją filmową karierę! - Moja córka zaangażowała się w nagrania do filmu „Ku przestrodze” - napisała pod kolażem złożonym z czterech zdjęć. Łukomska-Pyżalska opowiedziała, co nieco o produkcji.

Ma być to pierwszy w Polsce film poświęcony walce z dopalaczami. Stoi za nim ekipa AmazingTime. Na razie nie wiadomo, kiedy ujrzy ona światło dzienne. Łukomska-Pyżalska była szefem poznańskiej Warty przez siedem lat (od 2011 do 2018 roku).

Najnowsze