Paweł Wszołek, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Paweł Wszołek

Ekspresowy powrót do Legii Warszawa?! Tego nikt się nie spodziewał

2021-12-29 16:28

Paweł Wszołek zdecydował się na odejście z Legii Warszawa po zakończeniu ubiegłego sezonu. W szeregach jego nowego pracodawcy, Unionu Berlin, sprawy nie układają się jednak tak, jakby Polak tego sobie życzył. W efekcie wygląda na to, że już w styczniu opuści stolicę Niemiec. I możliwy jest szybki powrót do... stolicy Polski!

Poprzedni sezon był udany dla Legii Warszawa, która zdołała obronić mistrzostwo Polski. Personalnie jednak Paweł Wszołek chciał poszukać innych wyzwań i wrócić do gry w ligach zachodnich, co czynił przed przenosinami na Łazienkowską. W wakacje postawił na Union Berlin - niemiecka ekipa zanotowała bardzo pozytywny rok w Bundeslidze i zakwalifikowała się nawet do europejskich pucharów, a konkretnie do Ligi Konferencji.

ZOBACZ TEŻ: Wiadomo, kiedy PZPN pozbędzie się Paulo Sousy! Ważne przecieki, dużo konkretów [NASZ NEWS]

W szeregach berlińczyków Paweł Wszołek jednak kompletnie się nie odnalazł. Przez pół roku zanotował w tej drużynie raptem jeden epizod, w Pucharze Niemiec. Nie wystąpił choćby przez minutę ani w Bundeslidze, ani w Lidze Konferencji. W efekcie myśli już o szybkiej zmianie barw klubowch.

Dziennikarz Sebstian Staszewski informuje, że skrzydłowy może ponownie zagrać w Legii. Zawodnik mógłby okazać się cennym wzmocnieniem dla warszawian planujących powstać z kryzysu.

Paweł Wszołek przez cały sezon 2019/2020 oraz początek poprzedniego współpracował w Legii z trenerem Aleksandarem Vukoviciem, który powrócił do klubu w grudniu. Teraz ponownie może trafić pod jego skrzydła i mieć pewność, że o szanse do gry będzie mu dużo łatwiej niż w Unionie Berlin. Kolejne istotne informacje w tej sprawie powinny pojawić się w najbliższych dniach.

Już 6 stycznia natomiast wciąż aktualni mistrzowie Polski wylecą na obóz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze