Goncalo Feio

i

Autor: Cyfrasport Goncalo Feio

Co za słowa o Portugalczyku!

Goncalo Feio przywróci Legii Warszawa dawny blask? "Niech wyciśnie z jej gry maksimum"

2024-04-17 19:28

To był zaskakujący ruch. W ubiegłym tygodniu w Legii doszło do zmiany trenera. Władze klubu zdecydowały o rozstaniu z Kostą Runjaiciem. Sezon ma ratować Goncalo Feio, który już debiut ma za sobą. Na początek jego podpopieczni zremisowali 1:1 z Rakowem. Goncalo Feio przywróci Legii dawny blask? Były kapitan Ivica Vrdoljak wspomina o pracy z Portugalczykiem i ocenia jego angaż w warszawskim zespole.

Wykorzystywał wskazówki Portugalczyka

Decyzja o zmianie szkoleniowca także zaskoczyła Chorwata, który z trybun oglądał mecz z Jagiellonią. - Nie spodziewałem się w tym momencie zwolnienia Kosty Runjaicia - powiedział Ivica Vrdoljak w rozmowie z "Super Expressem". - Jesienią był okresy, gdy można było to zrobić, bo zespół przegrał kilka meczów, nie strzelał goli. OK, ktoś zdecydował o zmianie teraz i ma do tego prawo. Feio znam z okresu, gdy grałem w Legii. Był wtedy analitykiem. Robił to dobrze. Korzystał z tego zespół, korzystałem i ja. Muszę przyznać, że te analizy i wskazówki bardzo mi pomagały. Wykorzystywałem je dla siebie - wyjawił.

Jerzy Dudek przed hitem Ligi Mistrzów. Padły słowa o sercu, rozumie i walcu, Real zaskoczy Manchester City?

Naprawdę, ma o co walczyć z Legią

Legia zajmuje szóste miejsce w lidze. W tym momencie ma sześć punktów straty do prowadzącej Jagiellonii. Czy na finiszu zdoła odrobić ten dystans? Legia celowała w tytuł, ale teraz wydaje się, że powinna skupić się na wywalczeniu miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Do końca rozgrywek zostało sześć kolejek. - Jeśli przez kolejne lata rozwinął się także w innych aspektach, to dajmy mu szansę - ocenił były kapitan Legii. - W każdym razie ja mu życzę dobrze. Tłumaczył, jak jego zespół będzie grał, że będzie posiadał piłkę i mnie się taki pomysł podoba. Niech wyciśnie z Legii maksa. Mówił też o błędach, które popełnił. Czyli wynika z tego, że wyciąga wnioski, że uczy się na błędach. Naprawdę, ma o co walczyć z Legią - podkreślił były pomocnik warszawskiego klbu.

Szymon Marciniak będzie miał oko na włoskie derby w Lidze Europy. Roma obroni się przed nawałnicą Milanu?

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia Warszawa będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Goncalo Feio nowym trenerem Legii Warszawa
Ivica Vrdoljak

i

Autor: Cyfrasport Chorwat Ivica Vrdoljak był kapitanem Legii Warszawa
Najnowsze