John van den Brom

i

Autor: Cyfra Sport John van den Brom

Zaległy mecz 6. kolejki ekstraklasy

Gwiazdor Lecha wraca na hit przy Bułgarskiej! John van den Brom ma plan na Raków

2023-09-27 18:46

Lech rozkręca się powoli, wygrał dwa ostanie mecze w lidze z Wartą Poznań i Stalą Mielec. Trener John van den Brom będzie mógł już skorzystać z gwiazdy zespołu. Holenderski szkoleniowiec ma plan na starcie z Rakowem. Kto będzie górą w zaległym meczu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy?

Holender liczy na wygraną z Rakowem

Ostatnio z kadry Lecha wypadł Dino Hotić. Teraz do składu wraca duet: napastnik Mikael Ishak i pomocnik Nika Kwekweskiri. W poprzednim sezonie Kolejorz pokonał Raków na jego boisku. - To zawsze są wyjątkowe mecze - wyznał trener John van den Brom, cytowany przez PAP. - Pamiętam, że długo dyskutowano o tym, że Lech nie może wygrać z Rakowem. W końcu nam się udało. Liczę na zwycięstwo. To jest ważny mecz dla układu tabeli. Mamy za sobą dwa zwycięstwa z rzędu. Pomogło to nam zbudować pewność siebie. A i styl, w jakim to zrobiliśmy, też nam daje poczucie komfortu. Ze Stalą powinniśmy wygrać wyżej, strzelić dużo więcej goli. Ale wygraliśmy to spotkanie i to się liczy - stwierdził Holender.

Kristoffer Velde mówi wprost. Gwiazda Lecha o oczekiwaniach przed meczem z mistrzem Polski

Nic nie jest stracone

Lech po spotkaniu z Rakowem ma przed sobą wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin. - Jeśli w którymś z tych meczów nie osiągniemy wyniku, jakiego oczekujemy, to nic nie będzie znaczyć - zaznaczył van den Brom. - Jest zbyt wcześnie, by już teraz stracić szanse na zrealizowanie celu. Mamy za sobą tylko siedem meczów, a po niedzieli zostanie nam do rozegrania jeszcze 25 - wyliczał trener Lecha.

Dawid Drachal będzie jak... Co za porównanie, były trener o młodzieżowcu Rakowa

Mikael Ishak, Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Mikael Ishak
Sonda
Czy Lech Poznań będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze