Rafael Lopes, Legia Warszawa

i

Autor: Cyfra Sport Rafael Lopes

Gwiazdor Legii po kolejnej przegranej przeprasza kibiców. Mistrz Polski opanuje kryzys?

2021-11-01 9:59

W tym sezonie Legia kompromituje się na całej linii w Ekstraklasie. Tak źle nie było od lat. W poprzedniej edycji mistrz Polski przegrał w lidze tylko cztery razy, a w obecnych rozgrywkach już osiem razy schodził z boiska pokonany. Teraz Legia przegrała 0:2 z Pogonią w 13. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Co się dzieje z mistrzem Polski? Rafael Lopes po spotkaniu przeprosił kibiców za postawę w tej rundzie.

To drugi sezon Portugalczyka w Legii. Rozegrał w niej już 50 meczów, licząc wszystkie rozgrywki. Jubileusz został popsuty kolejna porażką. - Znaleźliśmy się w bardzo trudnym momencie - przyznał Rafael Lopes w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii. - Jesteśmy w ciemnym tunelu i musimy sprawić, aby udało nam się znaleźć światło na jego końcu. Jako piłkarzom wstyd nam, że do tego wszystkiego doszło. Ale zmienimy to. Ci sami zawodnicy, którzy są w tej trudnej sytuacji, znajdą z niej wyjście. Jestem tego pewien. Musimy spojrzeć w lustro, zobaczyć co robimy źle, a jest tego wiele - stwierdził.

Trener Marek Gołębiewski wprost o kryzysie Legii. Padły szczere słowa

Fani Legii podczas meczu z Pogonią wyrazili co myślą o popisach piłkarzy w tym sezonie w lidze. - Przepraszam kibiców, nie zasługują na to - wyznał Portugalczyk, którego słowa przywołuje oficjalna strona. - Są z nami przez cały czas i rozumiem ich uczucia. Kochają ten klub, przychodzą na każdy mecz – nieważne czy u siebie, czy na wyjeździe. Zostawiają swoje rodziny w domu, żeby wspierać z trybun klub, który kochają. Musimy dać z siebie więcej dla nich – nie tylko dla nich, ale dla siebie samych, sztabu i całego klubu - przekonywał.

Kibice Legii nie wytrzymali. Uderzyli w piłkarzy. Wymowny transparent po serii klęsk

Sonda
Czy Legia Warszawa spadnie z PKO BP Ekstraklasy?
Najnowsze