Paweł Wszołek i Kacper Skibicki

i

Autor: Cyfrasport Paweł Wszołek i Kacper Skibicki

Gwiazdor Legii Warszawa zagra w Lechu? Nieprawdopodobne doniesienia, Polak rozchwytywany

2021-05-12 12:00

Legia Warszawa starci gwiazdę na rzecz Lecha Poznań? Były reprezentant Polski - Paweł Wszołek, ma rozważać przenosiny do Lecha Poznań. Zawodnik nie może porozumieć się z władzami "Wojskowych" w sprawie potencjalnego przedłużenia umowy, więc zastanawia się, czy nie zdecydować się na wyprowadzkę do Wielkopolski. Jak do tej pory wydawało się, że jeśli zawodnik odejdzie, to do Turcji. Taka informacja może zadziwić fanów Ekstraklasy.

Legia Warszawa straci piłkarza na rzecz Lecha Poznań? Ostatnimi czasy pojawiła się pogłoska, że były zawodnik reprezentacji Polski może przenieść się do stolicy Wielkopolski. Skrzydłowy, który do tej pory był prawdziwą opoką linii ofensywnej drużyny mistrzów Polski ma być obserwowany przez władze "Kolejorza", które chciałyby się odkuć, po tegorocznej kompromitacji w rozgrywkach Ekstraklasy. Przypomnijmy, że klub z Poznania okupuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli, a przez dłuższy moment nie był nawet pewien utrzymania w Ekstraklasie. 

Wszołek w Poznaniu? Szokująca plotka transferowa

Informację o potencjalnych przenosinach Wszołka do drużyny Lecha miał zdobyć użytkownik twittera, bartkovy, który jest dość dobrze zorientowany w sprawach warszawskiej Legii. W jego poście na portalu społecznościowym możemy przeczytać, że poznaniacy ponowili swoje próby zakontraktowania piłkarza. O usługi Wszołka, Lech miał starać się już w 2019 roku, kiedy to piłkarz żegnał się z angielską Championship i drużyną Queens Park Rangers. Wtedy to Legia złożyła o wiele ciekawszą finansową propozycję. 

- Lech Poznań coraz mocniej kusi Pawła Wszołka. - twierdzi użytkownik Twittera, Bartkovy

Potencjalne przenosiny Wszołka do Poznania byłyby ruchem co najmniej szokującym. Większość piłkarzy, którzy decydowała się na takie transfery, nie mogła liczyć na ciepłe przyjęcie.

Boniek wysyła Błaszczykowskiego na emeryturę. Brutalny atak, prezes PZPN nie ukrywa wściekłości

Co zrobi Wszołek? Przyszłość gwiazdora Legii nie jest znana

Mimo że Wszołek w barwach Legii prezentuje wysoki poziom, to władze klubu bardzo odwlekały w czasie sprawę przedłużenia jego kontraktu. To miało sprowokować otoczenie gracza do znalezienia nowego pracodawcy, a wśród chętnych wymieniało się drużyny z tureckiej Superlig, chociaż nie wykluczano, że piłkarz zdecyduje się na powrót po latach do włoskiej Serie A. Przypomnijmy, że Wszołek to wychowanek warszawskiej Polonii, w której występował w latach 2010-2013. W swoim CV ma także występy w barwach włoskiej Sampdorii, Hellasu Werona i Queens Park Rangers. W drużynie Legii występuje od 2019 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze