Hitowy transfer Kacpra Kozłowskiego stanie się faktem? Znamy szczegóły, ma wybrać wielki klub

2021-11-27 12:12
Kacper Kozłowski
Autor: Cyfra Sport Kacper Kozłowski

Kacper Kozłowski jest postacią, która budzi wielkie nadzieje kibiców polskiego piłkarstwa. Zawodnik Pogoni Szczecin uważany jest za jeden z największych talentów polskiej piłki i nie jest tajemnicą, że wielkie kluby są bardzo zainteresowane pozyskaniem Polaka. Na jaw wyszło, że pomocnik "Portowców" znalazł dla siebie interesujący kierunek. Nieoczekiwanie, informację tą przekazał Maciej Rybus z Lokomotivu Moskwa.

Kacper Kozłowski już niebawem zmieni barwy klubowe? Piłkarz Pogoni Szczecin, który uważany jest za jeden z największych talentów polskiej piłki nożnej, ma, zdaniem Macieja Rybusa, być na celowniku jednego z topowych klubów w Anglii. Według informacji obrońcy Lokomotivu już niebawem powinniśmy poznać nową drużynę utalentowanego uczestnika Euro 2020.

Matka Wilfredo Leona dostała porażającą wiadomość. Musiała iść do kościoła i prosić Boga o pomoc, prawda wyszła na jaw

Kacper Kozłowski w nowym klubie? Maciej Rybus nie ma wątpliwości

Zdaniem Rybusa, jego młodszy kolega z reprezentacji Polski już dogadał się z nowym pracodawcą i po sezonie powinien zmienić barwy klubowe. Wiedza Rybusa na temat transferu wiąże się z tym, że swego czasu Lokomotiv bardzo sondował sprowadzenie Polaka do siebie.

- Zmieniła się cała struktura wewnątrz Lokomotiwu, wielu pracowników pochodzi z Niemiec, ściągnął ich tu właśnie Rangnick. Analityków, skautów, trenerów do akademii. Jego skauci nawet sondowali możliwość wykupienia Kacpra Kozłowskiego z Pogoni Szczecin, pytali mnie o niego - ujawnił Rybus na antenie audycji radia Weszło.

Kiedy dowiedzieliśmy się, kim byli rodzice Justyny Żyły, opadła nam szczęka. Ciężko w to uwierzyć

Aby zobaczyć piłkarza Pogoni Szczecin, Kacpra Kozłowskiego, w objęciach pięknej brunetki, przejdź do galerii poniżej.

Kozłowski w Anglii? Rybus nie ma wątpliwości

Mimo że Lokomotiv chciał złożyć Pogoni Szczecin ofertę za Kozłowskiego w wysokości 10 milionów euro, to na przeszkodzie stanęła decyzja Kozłowskiego, który swoją karierę najprawdopodobniej będzie kontynuował w Anglii i to w którymś z topowych zespołów Premier League.

- I chcieli dać naprawdę dobre pieniądze, bo dziesięć milionów euro, ale podobno Kacper dogadał się już z jakimś top-klubem z Anglii, gdzie ma przejść po sezonie - mówi były piłkarz Legii Warszawa.

Sonda
Czy Kacper Kozłowski przejdzie do Premier League?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze