Jagiellonia Białystok - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Korona LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ mecz Jagiellonia - Korona w TV na jakim programie

2020-02-16 2:24 MaSz
Ariel Borysiuk, pomocnik Jagiellonii
Autor: Cyfrasport Ariel Borysiuk, pomocnik Jagiellonii

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia - Korona LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Korona w INTERNECIE. Miał być marsz w górę tabeli, ale na starcie Jagiellonia kompletnie zawiodła przegrywając w Krakowie 0:3 z Wisłą. To był bardzo nieudany debiut trenera Iwajło Petewa w roli szkoleniowca białostoczan. Teraz bułgarski trener zapowiada, że jego zespół pokaże inne oblicze. Mecz Jagiellonia - Korona LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia - Korona TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Piłkarze Jagiellonii zanotowali już drugą przegraną z rzędu w Ekstraklasie. Bilans dwóch ostatnich spotkań jest koszmarny: 0-6. Czy w starciu z Koroną nastąpi przełamanie? - Chcemy pokazać inną twarz, niż tą z Krakowa - tłumaczył Iwajło Petew cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii. - Zależy mi, abyśmy nie powtórzyli błędów z meczu z Wisłą. Mam swoje przemyślenia, przedstawiłem je drużynie. Mam nadzieję, że w starciu z Koroną mój zespół będzie bardziej skoncentrowany po to, aby uniknąć pomyłek, które spowodowały o porażce - dodał Bułgar.
W tym tygodniu do drużyny z Podlasia dołączył duet pomocników: Maciej Makuszewski i Ariel Borysiuk. - Jesteśmy z Maćkiem doświadczonymi zawodnikami, którzy znają ligę, jej otoczkę i jestem pewny, że możemy wnieść trochę doświadczenia - przekonywał Borysiuk, którego wypowiedź przytacza portal białostockiej drużyny. - W Jadze jest wielu zawodników zagranicznych, którzy muszą zdać sobie sprawę, że w niedzielę spacerku nie będzie. Czas ucieka i musimy gonić rywali. Będziemy służyć doświadczeniem zarówno dla zawodników młodszych, jak i zagranicznych. To bardzo ważny rok dla Jagiellonii, która obchodzi stulecie istnienia. Nikt sobie nie wyobraża, żeby w tym wyjątkowym okresie być w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujemy - podkreślił nowy nabytek klubu z Podlasia.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce STREAM ONLINE. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Korona w TV NA ŻYWO

Na starcie rundy Korona zremisowała 0:0 u siebie z Górnikiem i zajmuje 13. pozycję w tabeli. Dla kielczan był to już trzeci mecz bez porażki i trzeci z rzędu z czystym kontem. Czy udana passa zostanie podtrzymana także w Białymstoku? - Mimo tego, iż z Górnikiem zagraliśmy na zero z tyłu, to musimy poprawić grę zespołu w defensywie - ocenił trener Mirosław Smyła w rozmowie z klubową stroną. - Tego może nie widać z boiska, z góry, z boku w trakcie meczu, ale po głębokiej analizie pewne elementy wychodzą. Do tego dochodzi to, co szwankowało też u zabrzan, czyli finalizacja i brak decyzyjności, bo bez strzału nie ma bramki - analizował.
Ostatnio do Korony dołączył ofensywny pomocnik Petteri Forsell, który w ubiegłym sezonie w barwach Miedzi zdobył w Ekstraklasie 13 bramek. Jak wypadnie w kieleckim klubie? - Nie ma u niego żadnego problemu z tkanką tłuszczową - zwrócił uwagę szkoleniowiec Korony. - Chłopak wygląda bardzo dobrze, wydolnościowo ma bardzo wysokie wyniki, do tego posiada ważną rzecz - motywację. To jest najistotniejsze, chce wystąpić z reprezentacją Finlandii na mistrzostwach Europy. Dlatego wybrał nas. Tym bardziej, że byliśmy konkretni - podsumował Smyła.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce odbędzie się 16 lutego. TRANSMISJA z meczu Jagiellonia - Korona w TV NA ŻYWO na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 12.30

Najnowsze