Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk STREAM ONLINE LIVE Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk TV Na jakim programie 16.05.2021

Lechia Gdańsk, Duszan Kuciak
Autor: CyfraSport Lechia Gdańsk, Duszan Kuciak

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk STREAM ONLINE LIVE W poprzedniej kolejce Lechia tylko zremisowała 1:1 z Cracovią. Podopieczni trenera Piotra Stokowca celują w wywalczenie przepustki do europejskich pucharów. Wciąż zachowują szanse, aby zająć czwarte miejsce, które premiowane będzie bonusem w wysokości 3,15 mln zł za awans do Europy. Tyle, że Lechia musi wygrać na wyjeździe z Jagiellonią i liczyć na potknięcia rywali. Czy w Gdańsku będą puchary? Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w TV NA ŻYWO Na którym kanale Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk STREAM LIVE ONLINE.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk LIVE STREAM w INTERNECIE. Trener Lechii Piotr Stokowiec nie mógł odżałować, że jego zawodnicy zgubili punkty z Cracovią (1:1) w 29. kolejce Ekstraklasy. - Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz, ale nie zawsze chcieć znaczy móc - analizował opiekun gdańszczan, którego opinię czytamy na klubowej stronie. - Pierwsza połowa była bardzo słaba w naszym wykonaniu. Nie wiem, czy powodem była presja. Czuliśmy, że bardzo potrzeba nam tego zwycięstwa, ale wyglądało to bardzo topornie. Graliśmy, jakbyśmy pchali autobus pod górę. Bramka dla Cracovii padła po stałym fragmencie gry. To zupełnie wybiło nas z rytmu i nic się nie kleiło. O ile pierwsza bramka podziałała na nas demobilizująco, to w drugiej połowie nie straciliśmy determinacji. To była inna drużyna, która parła do przodu, grała odważnie, dużo ryzykowała. Tak się gra, jak chce się coś osiągnąć. Stworzyliśmy kilka sytuacji, łącznie oddaliśmy 15 strzałów, ale za mało było strzałów celnych, brakowało jakości. Myślę, że tych sytuacji było wystarczająco dużo, żeby strzelić jeszcze jedną bramkę. Brawo dla Flavio za piękną bramkę głową i szkoda jednocześnie, że nie wykorzystał w końcówce swojej sytuacji. Niewiele brakowało, żeby to sfinalizował - wyznał i dodał: - Teraz patrzymy na naszych rywali. Pozostaje nam do rozegrania jeszcze ostatni mecz w tym sezonie i dopóki będzie jakakolwiek szansa, to będziemy walczyć do ostatniego momentu. Szkoda, że po tym meczu za kartki wypadają nam Conrado, Saief i Haydary. Musimy to przeanalizować, odetchnąć mentalnie i jechać do Białegostoku po zwycięstwo - zapowiedział szkoleniowiec Lechii, którego wypowiedź zacytowała witryna klubowa. Mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w niedzielę 16 maja o godzinie 17.30 Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w TV

Mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w 30. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 16 maja. Początek spotkania Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk o godzinie 17.30. Transmisja tv na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w Canal+ Sport. Stream online live z meczu Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze