Jan Tomaszewski szczerze o meczu z Napoli. Bezlitosna ocena Legii, padły mocne słowa

2021-10-22 10:58
Jan Tomaszewski
Autor: Tomasz Radzik SE Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski ocenił grę Legii Warszawa w środowym meczu Ligi Europy przeciwko Napoli. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w rozmowie z "Super Expressem" powiedział szczerze, jak podobały mu się wyczyny drużyny Czesława Michniewicza w starciu przeciwko Napoli. Trzeba przyznać, że ocena kultowego piłkarza jest wyjątkowo sroga.

Jan Tomaszewski postanowił ocenić grę Legii Warszawa w spotkaniu przeciwko Napoli w Lidze Europy. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, co sądzi o grze Legionistów przeciwko liderom włoskiej Serie A. Okazuje się, że członek kultowej drużyny Kazimierza Górskiego ma poważne zarzuty względem piłkarza.

Co dalej z Czesławem Michniewiczem? Mioduski szczerze po meczu z Napoli, mamy deklarację

Jan Tomaszewski o grze Legii. Wskazał poważny błąd

Zdaniem Tomaszewskiego, jednym z większych błędów Legii było założenie, że drużyna jest w stanie bronić się przez 90. minut. Jak sam uważa, na taką grę stać tylko wybitne drużyny. Były piłkarz jest przekonany, że gdyby nie dobra postawa Cezarego Miszty, to Napoli byłoby skłonne do strzelenia jeszcze większej ilości bramek.

- Nie można się bronić przez 90. minut na swojej połowie. To tylko ktoś wybitnie tak potrafi. Wybitnie za to bronił bramkarz Legii (...) Legia nie miała pomysłu na tą obronę.  - mówił legendarny bramkarz reprezentacji Polski w rozmowie z "Super Expressem".

Wyciekło niezwykłe nagranie z Marcinem Gortatem. Nic się na nim nie ukryło, ciężko oderwać wzrok

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Legii w Lidze Europy przeciwko Spartakowi Moskwa, przejdź do galerii poniżej.

Legia nie skorzystała z rady trenera Górskiego. Sroga ocena Tomaszewskiego

Zdaniem Jana Tomaszewskiego, piłkarze Legii nie dość, że nie mieli pomysłu, to nie skorzystali z kultowej rady Kazimierza Górskiego, który miał prosty, ale skuteczny pomysł na neutralizowanie ataków rywali.

- Pan Kazimierz Górski mówił, że im dłużej my przy piłce, tym krócej oni. A my dwa podania, strata i atak pozycyjny włoskiej drużyny. I nie zgodzę się z tym, że mecz od 70. minuty był inny. To było to samo, ale zawodnicy Legii już oddychali rękawami. - mówił Tomaszewski.

Sonda
Czy zgadasz się z oceną Jana Tomaszewskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze