Joao Amaral wrócił do Lecha i zachwyca. To on na nowo zbudował Portugalczyka

2021-09-24 19:46
Joao Amaral, Lech Poznań
Autor: Cyfra Sport Joao Amaral

Gdy przed trzema laty trafił do Lecha wiązano z nim duże nadzieje. Miał dobry pierwszy sezon, a w kolejnym obniżył loty i wyjechał z Polski. Teraz Joao Amaral wrócił do Ekstraklasy i znów zachwyca. Andrzej Juskowiak na łamach naszego portalu mówi kto stoi za sukcesem Portugalczyka.

Ostatnie 1,5 roku Joao Amaral spędził w Portugalii. Przed startem tego sezonu wrócił do Lecha. Nowy trener Maciej Skorża dał mu szansę, a on ją wykorzystał. Portugalczyk spisuje się świetnie. Strzelił trzy gole i miał cztery asysty. - Nie było gwarancji, że po powrocie do Polski przebudzi się - powiedział nam Andrzej Juskowiak. - Przecież w Portugalii jakoś nie zaistniał. To zasługa trenera Macieja Skorży, który patrząc na jego grę widział w nim to coś, że jest szansa, aby ten chłopak zaczął grać na miarę możliwości. Zbudował go. Nie pomylił się, a Amaral spłaca występami to zaufanie. Podczas przygotowań było widać, jak bardzo jest zmotywowany. Docenił to co dostał w Lechu. Potraktował to poważnie, bardzo ambitnie do tego podszedł - podsumował były kadrowicz.

Przed hitem Legia - Raków. Michniewicz zwraca uwagę na ten szczegół w grze rywala

Sonda
Czy Lech Poznań będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze