Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Kamil Grosicki powinien być powołany przez Santosa? Ekspert nie pozostawił wątpliwości, jasna ocena

2023-03-20 13:57

Zgrupowanie reprezentacji Polski już się rozpoczęło, a to oznacza, że w najbliższy weekend PKO Ekstraklasę czeka krótka pauza. Przed przerwą na występy reprezentacji nie zabrakło ciekawych spotkań w polskiej lidze, a walka o utrzymanie robi się coraz bardziej emocjonująca. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport porozmawialiśmy o wydarzeniach z 25. kolejki oraz o powołaniach Fernando Santosa. Gość programu, Tomasz Kłos uważa, że brak powołania dla Kamila Grosickiego to pewne zaskoczenie.

Jeśli trzeba byłoby dać przykład do powiedzenia "idą łeb w łeb", to najlepszą propozycją do tego byłaby walka Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa. Obie drużyny od kilku tygodni raczej nie tracą punktów, a co za tym idzie, częstochowianie wciąż utrzymują bezpieczną przewagę i kroczą po mistrzowski tytuł. Zdecydowanie więcej rotacji jest na dole tabeli.

Tam zespoły co tydzień zmieniają się miejscami i taki stan rzeczy może trwać do ostatniej kolejki PKO Ekstraklasy w tym sezonie. Ligę czeka teraz przerwa, a w najbliższym czasie emocjonować się będziemy występami kadry. W ostatnim odcinku programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport przed meczami reprezentacji gościł Tomasz Kłos. Były reprezentant Polski powiedział m.in. o tym, że Kamil Grosicki przydałby się kadrze, ale rozumie posunięcie Fernando Santosa, który wyraźnie postawił na młodszych zawodników. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport 20.03
Listen on Spreaker.
Najnowsze