Kara dla piłkarza Legii. To będą dla niego trudne dwa tygodnie

2021-04-07 9:39 Michał Skiba
Nazarij Rusyn
Autor: Cyfrasport Nazarij Rusyn

Nazarij Rusyn to bohater ostatnich dni. Piłkarz Legii nie zaistniał za sprawą dobrej gry, a za sprawą jej uniknięcia. Ukrainiec odmówił występu w trzecioligowych rezerwach. Z tego powodu został do nich karnie przesunięty na najbliższe czternaście dni. - Decyzją klubu, przez najbliższe dwa tygodnie Nazarij Rusyn będzie trenował z drugim zespołem Legii Warszawa - poinformowała na Twitterze rzecznik mistrzów Polski Izabela Kruk.

Młody piłkarz bał się o własne zdrowie. Uznał, że mecz na sztucznej murawie może się odbić na jego formie i odmówił udziału w sobotnim spotkaniu z Legionovią Legionowo. "Gdy usłyszał o tym w piątek, od razu zakomunikował, że nie zamierza grać w rezerwach, że boi się, że na trzecioligowych boiskach dozna kontuzji" - przekazywał serwis legia.net

BUNT piłkarza Legii Warszawa. To największy niewypał zimowego okienka

Piątek i Sousa ZDEPTANI po meczu z Anglią. Oj, będzie bolało! | Futbologia

Rusyn w Warszawie jest od połowy lutego. Na Łazienkowską trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia. Trudno na razie mówić o jakiejkolwiek eksplozji formy w jego wykonaniu. Zagrał jedynie w meczu Pucharu Polski, przegranym przez Legię u siebie z Piastem Gliwice 1:2. W meczach ligowych nie dostał jeszcze szansy i wiele wskazuje na to, że będzie musiał na nią jeszcze trochę poczekać.

Były piłkarz Lecha Poznań miażdży klub. Padły mocne zarzuty, mówi o dramacie

Legia pomaga seniorom [GALERIA]

Mówi się, że 22-latek nie do końca odnajduje się na treningach Czesława Michniewicza. Nie słucha wskazówek trenerów, nie realizuje taktycznych zaleceń. Odmowa występu z Legionovią sprawiła, że następne dwa tygodnie spędzi z dala od pierwszej drużyny. Być może jego wypożyczenie potrwa krócej niż przewidują to wcześniejsze ustalenia (31 grudnia 2021 r.).

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze