Jakub Błaszczykowski

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Błaszczykowski

Kuba Błaszczykowski wyłożył kawę na ławę. Nie miał zamiaru tego ukrywać, szczere wyznanie gwiazdora Wisły po spadku

2022-06-14 15:34

Pomimo walki do samego końca, Wiśle Kraków nie udało się utrzymać w PKO Ekstraklasie i w przyszłym sezonie "Biała Gwiazda" będzie walczyć o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej w Fortuna 1. lidze. Kilka tygodni po spadku, Jakub Błaszczykowski zabrał głos na specjalnej konferencji władz klubu z Krakowa i opowiedział, jak sytuacja wygląda z jego perspektywy.

Kibicom Wisły Kraków długo przyszło czekać, aż władze klubu oficjalnie zabiorą głos po historycznym spadku "Białej Gwiazdy" z PKO Ekstraklasy, jednak ostatecznie doczekali oni tej chwili. Podczas poniedziałkowego spotkania z przedstawicielami mediów, do którego doszło 13 czerwca, fani krakowskiej ekipy mogli dowiedzieć się m.in. jak w najbliższych miesiącach będzie wyglądała praca trenera Jerzego Brzęczka i jaka będzie jego rola w drużynie. Przy okazji mogli oni usłyszeć też, co do powiedzenia ma jeden z niekwestionowanych liderów zespołu, Jakub Błaszczykowski. 

Sensacyjne wieści w sprawie Jerzego Brzęczka w Wiśle Kraków! Tak będzie wyglądać praca trenera "Białej Gwiazdy", wszystko jasne

Jakub Błaszczykowski zabrał głos na konferencji Wisły Kraków. Wymowny komentarz byłego reprezentanta Polski

Okazuje się, że były reprezentant Polski, który od kilku miesięcy nie miał co liczyć na regularną grę, ze względu na kontuzję, nie ucieka od odpowiedzialności po spadku Wisły do Fortuna 1. ligi. - Na dobrą sprawę przez 8 miesięcy byłem poza drużyną, a myślę, że byłbym w stanie tej drużynie pomóc na boisku. Również jestem odpowiedzialny za to, co się wydarzyło, i że jesteśmy w 2. lidze. - wyznał odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy.

Grozili Maciejowi Rybusowi rozstrzelaniem! Te słowa mrożą krew w żyłach, cała prawda wyszła na jaw

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Jakub Błaszczykowski, klikając w galerię zdjęć poniżej

Jakub Błaszczykowski szczerze po spadku Wisły Kraków z PKO Ekstraklasy. Gwiazdor "Białej Gwiazdy" wyłożył kawę na ławę

Gwiazdor "Białej Gwiazdy" poruszył również kwestię jego milczenia po spadku drużyny do Fortuna 1. ligi. - Dość duża presja była, że się schowałem… Absolutnie nigdy się nie schowałem i nigdy się nie chowam i nie unikam odpowiedzialności dlatego też chciałem wyjść i to zrobić do wszystkich kibiców – co uważałem w tamtym momencie za słuszne. - postawił sprawę jasno Błaszczykowski podczas konferencji prasowej władz klubu z Krakowa.

Dziewczyna Milika nie mogła się powstrzymać, widząc Annę Lewandowską w bikini! Musiała to napisać patrząc na jej pośladki

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Tomaszewski po Belgia-Polska: Nie mamy drużyny
Najnowsze