Kursy i typy. „Biała Gwiazda” wygra z pogrążonym w kryzysie Śląsku? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2021-10-22 15:57
Wisła Kraków
Autor: Cyfrasport Wisła Kraków

Kursy i typy. Śląsk Wrocław do niedawna był jedyną drużyną w PKO BP Ekstraklasie, która nie zaznała smaku porażki. Ostatnie dwa mecze diametralnie zmieniły jednak obraz sytuacji. Podopieczni Jacka Magiery najpierw sromotnie polegli w Poznaniu z Lechem (0:4), a następnie na własnym terenie przegrali z Rakowem Częstochowa (1:2). Czy „Biała Gwiazda” w sobotę sprawi, że wrocławianie ustrzelą mało chlubnego hat-tricka? Wg TOTALbet szansa na taki rozwój wypadków jest spora. Wisła Kraków – Śląsk Wrocław typy bukmacherskie.

Drużyna Śląska Wrocław zanotowała bardzo dobre wejście w obecny sezon PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Magiery po 9 kolejkach mieli na koncie 4 zwycięstwa oraz 5 remisów, dzięki czemu znajdowali się na pozycji wicelidera. Wrocławianie byli także jedynym zespołem, który w obecnych rozgrywkach jeszcze nie przegrał. Ostatnie dwie kolejki wywróciły jednak ich sytuację do góry nogami. Najpierw „Wojskowi” w meczu na szczycie nie byli w stanie nawiązać walki z Lechem Poznań, przegrywając 0:4. Po przerwie reprezentacyjnej, starcie z Rakowem było już dużo bardziej wyrównane, ale ostatecznie to goście z Częstochowy zwyciężyli 2:1. Obecnie jest chyba jeszcze nieco zbyt wcześnie, aby mówić o kryzysie drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę. Jeśli jednak Śląsk ulegnie w sobotę w Krakowie Wiśle, sytuacja Magiery i jego podopiecznych zacznie robić się niewesoła. A szanse na taki rozwój wydarzeń są wg TOTALbet całkiem duże.

Krakowska Wisła w obecnych rozgrywkach gra natomiast bardzo sinusoidalnie. Zespół prowadzony przez Adriana Gulę był w stanie – po bardzo dobrych spotkaniach – pokonać choćby Zagłębie Lubin (3:0) czy Legię Warszawa (1:0), by następnie dać się kompletnie zdominować Lechowi Poznań (0:5) albo ulec w Mielcu Stali (1:2). W zeszłym tygodniu „Biała Gwiazda” przełamała się jednak, wygrywając w Zabrzu z Górnikiem (1:0) i przerywając tym samym serię 4 spotkań z rzędu w lidze bez zwycięstwa. Czy krakowianie w spotkaniu ze Śląskiem pójdą za ciosem, czy też to wrocławianie przerwą swą mini-serię porażek? Bukmacherzy z TOTALbet faworyta tego spotkania upatrują w „Białej Gwieździe”, ale różnica jest na tyle niewielka, że tak naprawdę żaden rezultat w tym spotkaniu nie będzie zaskoczeniem.

Sonda
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław - kto wygra?

PORÓWNANIE KURSÓW

Zwycięzca meczu – Wisła Kraków:

 • TOTALbet – 2.30
 • LVbet – 2.25
 • Betclic – 2.24
 • BETFAN – 2.24
 • forBET – 2.24
 • Fuksiarz – 2.22

Zwycięzca meczu – Śląsk Wrocław:

 • TOTALbet – 3.25
 • Betclic – 3.20
 • forBET – 3.20
 • Superbet – 3.20
 • eWinner – 3.16
 • BETFAN – 3.15

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Wisła Kraków – Śląsk Wrocław dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze