Legia - Śląsk 02.06.2013. Pożegnanie Ljuboi z Łazienkowską

2013-05-28 18:42
Danijel Ljuboja
Autor: archiwum se.pl

Danijel Ljuboja dostanie szansę godnego pożegnania się ze stołecznym klubem. Po raz ostatni zagra przy Łazienkowskiej w kończącym rozgrywki meczu ze Śląskiem.

W poniedziałek prezes Bogusław Leśnodorski oficjalnie ogłosił to, co było wiadome od czasu rewanżowego spotkania finału Pucharu Polski ze Śląskiem - Legia nie przedłuży kontraktu z Serbem. Do przepełnienia czary goryczy Ljuboja dążył przez cały sezon swoim gwiazdorskim zachowaniem i boiskowymi kaprysami; miara przebrała się, kiedy do rana świętował zdobycie Pucharu Polski. Po tamtym incydencie zapłacił karę i został odsunięty od zespołu, jednak w meczu 30. kolejki ze Śląskiem dostanie szansę na godne pożegnanie się z Legią.

Przeczytaj koniecznie: Lech Poznań pożegna się z gwiazdą? Aleksandar Tonev blisko Celticu Glasgow

Ljuboja przy Łazienkowskiej grał dwa lata. W 77 oficjalnych spotkaniach strzelił 30 goli, a w minioną sobotę zdobył swoje pierwsze mistrzostwo Polski. Wciąż ma szansę na koronę króla strzelców, w klasyfikacji zajmuje ex-aequo z Wladimerem Dwaliszwilim drugie miejsce. Jego utrzymanie kosztowało Legię aż 720 tys. euro rocznie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze