Legia Warszawa

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Będzie gwiazdą?

Legia Warszawa szykuje egzotyczny transfer? Piłkarz zjawił się na testach, to reprezentant kraju!

2023-01-09 9:58

Legia Warszawa będzie miała nowego piłkarza? Na obozie w Turcji, gdzie przebywają właśnie piłkarze stołecznego klubu pojawił się zawodnik z reprezentacyjną przeszłością, którego Legia będzie mogła pozyskać za darmo. Czy już niebawem będziemy świadkami ciekawego transferu?

Legia Warszawa będzie miała nowego piłkarza? Na zgrupowaniu wicelidera Ekstraklasy w Turcji pojawił się bardzo ciekawy piłkarz, który może za darmo wzmocnić drużynę z Łazienkowskiej 3. Mowa o czterokrotnym reprezentancie Korei Południowej, Lee Jin-hyunie, który nie ma obecnie żadnego pracodawcy. Oznacza to, że Legia mogłaby zupełnie za darmo pozyskać perspektywicznego zawodnika. Czy transfer stanie się faktem?

Legia Warszawa z nowym piłkarzem? Koreańczyk pojawił się na obozie klubu w Turcji

Legia Warszawa wyjechała na zgrupowanie do tureckiego Belek, gdzie przygotowuje się do drugiej części sezonu. W trakcie zremisowanego spotkania z azerskim Sabail Baku na trybunach pojawił się reprezentant Korei Lee Jin-hyun. Zawodnik jest dość ciekawym graczem, występującym na pozycji środkowego pomocnika. Ostatnimi czasy reprezentował barwy Daejeon Hana, jednak jego kontrakt wygasł z końcemu grudnia 2022 roku. Gra w Legii nie była by pierwszą europejską przygodą dla zawodnika w Azji. Ma on w swoim CV występy dla Austrii Wiedeń.

Sonda
Czy Legia wróci do pierwszej trójki ekstraklasy w sezonie 2022/23?
Najnowsze