Leszek Ojrzyński

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Leszek Ojrzyński

Leszek Ojrzyński lada chwila trenerem Legii Warszawa?! Sprawa ma być zaawansowana!

2021-12-13 9:05

Po kolejnej w tym sezonie porażce Legii Warszawa, tym razem z Wisłą w Płocku, z prowadzenia mistrzów Polski zrezygnował trener Marek Gołębiewski. Otwarte pozostaje pytanie - kto zastąpi dotychczasowego szkoleniowca? Wiele wskazuje na to, że na faworyta wyrasta znany z prowadzenia kilku innych ekip Leszek Ojrzyński.

Kryzysu, w jaki wpadła Legia Warszawa, chyba nikt nie byłby w stanie jej przepowiedzieć przed startem obecnego sezonu. Rzeczywistość jest jednak dla warszawskiej ekipy niezwykle brutalna. Po porażce 0:1 z Wisłą Płock i przy jednoczesnej wygranej 2:0 Górnika Łęczna z Cracovią, to właśnie mistrzowie Polski osunęli się na dno ligowej tabeli. Sprawa zaczyna robić się poważna, a kibice wpadają we wściekłość, którą dodatkowo postanowili wyrazić w fatalny sposób.

ZOBACZ TEŻ: Pobici piłkarze Legii usłyszeli od kiboli, że... mają szczęście! Kuriozalne szczegóły ataku

Po porażce w derbach Mazowsza ze swojej dotychczasowej funkcji postanowił zrezygnować Marek Gołębiewski. Już w ostatnich dwóch mecczach tego roku, w których Legia Warszawa zmierzy się u siebie z Zagłębiem Lubin oraz Radomiakiem Radom, zespół poprowadzi kto inny. Kto? Według Sebastiana Staszewskiego ze "Sport Interia" z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to Leszek Ojrzyński. To właśnie on ma popracować przy Łazienkowskiej co najmniej do końca sezonu.

Sonda
Czy Dariusz Mioduski powinien sprzedać Legię?

Celem Dariusza Mioduskiego, właściciela Legii Warszawa, jest podpisanie kontraktu z obecnym trenerem Rakowa Częstochowa, Markiem Papszunem. Niewiele wskazuje jednak na to, że szkoleniowca uda się wyciągnąć spod Jasnej Góry już zimą. Tym samym będzie trzeba poczekać do lipca, a do tego czasu napiętą sytuację w stolicy kaju mógłby uspokoić Leszek Ojrzyński.

Jan Tomaszewski BOMBARDUJE Dariusza Mioduskiego. Zadaje NIEWYGODNE pytania, jest OSTRO | Futbologia
Najnowsze