Lukas Podolski

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lukas Podolski

Tarapaty gwiazdy Górnika

Lukas Podolski ma poważne kłopoty. Otrzymał poważne groźby! Chodzi o jego firmę z kebabami

2023-02-01 17:46

Lukas Podolski nie mógł się spodziewać, że będą czekały go problemy z powodu jego biznesów. A jednak! Piłkarz Górnika Zabrze może mieć kłopoty związane z siecią kebabów w Niemczech. Otrzymuje poważne groźby działań prawnych wysyłanych przez... firmę z Indii. Zaskakujące informacje zostały przekazane przez "Bild".

To był jeden z największych transferów w historii polskiej PKO BP Ekstraklasy. Lukas Podolski świetnie radzi sobie, grając w Górniku Zabrze. Na Roosevelta prezentuje się naprawdę dobrze. Były mistrz świata działa prężnie nie tylko na boisku, ale także poza nim. Zwłaszcza jego biznes z kebabami w Niemczech rozwija się znakomicie. Niestety, Lukas Podolski może mieć teraz poważne problemy. Jak informuje "Bild", niewykluczone, że pozwie go pewna indyjska firma.

Kumpel Zalewskiego pozwie swój własny klub?! Ciężkie oskarżenia, prawdziwe trzęsienie ziemi

Lukas Podolski - firma z kebabami. Piłkarz zostanie pozwany?

Według informacji niemieckiego "Bildu", indyjska firma "M Motilal Masalawala" ma oskarżyć sieć kebabów Podolskiego w sprawie naruszenia praw autorskich. Poszło o nazwę "Mangal", którą Podolski reklamuje swoje restauracje.

Właściciele firmy z Indii twierdzą, że posiadają prawa do marki "Mangal" od lat i oczekują, że rejestracja nazwy punktów gastronomicznych Podolskiego nie zostanie zezwolona. Kiedy poznamy finał całej historii? Zapewne poczekamy na to co najmniej kilka tygodni, być może nawet miesięcy.

Piotr Świerczewski: Santos nie pasuje do naszej reprezentacji

Lukas Podolski - liczby w Ekstraklasie

W pierwszym sezonie w PKO BP Ekstraklasie Lukas Podolski wystąpił w 27 meczach. Zdobył 9 bramek i zanotował 4 asysty. W tym sezonie też radzi sobie nieźle. W 15 meczach strzelił dwa gola i zanotował kluczowe podania przy sześciu trafieniach.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze