Lukas Podolski

i

Autor: Cyfrasport Lukas Podolski

O wszystkim powiedział!

Lukas Podolski powiedział o swojej przyszłości! Podjął ważną decyzję, trwają rozmowy!

2023-01-09 11:19

Lukas Podolski postanowił powiedzieć o swojej przyszłości! Były piłkarz reprezentacji Niemiec, który występuje obecnie w barwach Górnika Zabrze udzielił krótkiej wypowiedzi, w której przedstawił swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że trwają poważne rozmowy, a on już sam wie, co chce dalej robić.

Lukas Podolski postanowił powiedzieć o swojej potencjalnej przyszłości. Zawodnik Górnika Zabrze brał udział ze śląskim klubem w turnieju charytatywnym i w trakcie jego trwania powiedział, co planuje na kolejny sezon. Okazuje się, że doświadczony gracz wcale nie myśli o tym, aby zakończyć karierę, tylko chciałby pozostać w drużynie. Padła jasna deklaracja, rozmowy już trwają.

Lukas Podolski w Górniku Zabrze na dłużej? Nie ma cienia wątpliiwości

O ile sam Podolski jest już niezwykle doświadczonym graczem, o tyle nadal może liczyć na pierwszy skład w Górniku Zabrze, którego jest liderem. Okazuje się, że atmosfera Ekstraklasy i samego Śląska bardzo odpowiada samemu piłkarzowi, który w trakcie turnieju charytatywnego rozgrywanego w Niemczech, gdzie jest wraz ze swoją drużyną, potwierdził, że rozmowy w sprawie przedłużenia umowy trwają w najlepsze, a on sam chciałby jeszcze trochę pograć w polskiej lidze. 

- Jeśli nie wydarzy się nic złego, będę kontynuował grę przez kolejny rok. To wspaniały klub, czuję się dobrze. Prowadzimy dobre rozmowy, w końcu ja decyduję. Ale wygląda to dobrze - powiedział Lukas Podolski.

Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze