Lukas Podolski

i

Autor: Katarzyna Zaremba/Super Express Lukas Podolski

Poldi - obywatel świata

Lukas Podolski żadnej roboty się nie boi, teraz wsiadł na potężną maszynę. „To jak zamawianie pizzy”

2022-08-16 13:18

Mistrz świata z 2014 od ponad roku czaruje publiczność w ekstraklasie swymi umiejętnościami piłkarskimi, ściągając na kolejne polskie stadiony ligowe tłumy chętnych do zobaczenia Lukasa Podolskiego na żywo. Jednocześnie – co wiemy nie od dziś – Poldi to także obywatel świata: prowadzi swoje niekoniecznie piłkarskie biznesy na różnych polach i w różnych częściach globu. I w każdym jego zakątku jest rozpoznawalny!

Dla Górnika, którego barwy reprezentuje, ma to znaczenie niebagatelne. Filmy i akcje marketingowe z jego udziałem przed kolejnymi meczami znakomicie napędzają frekwencję na Arenie Zabrze. Kilka tygodni temu informowaliśmy też, że Podolski odegrał znaczącą rolę w sprowadzeniu do klubu nowego partnera/sponsora. - Z właścicielem pochodzimy z tego samego miasta w Niemczech. Kiedy usłyszałem, że jego firma wchodzi na polski rynek, zatelefonowałem do niego, przedstawiłem mu Górnika, wysłałem parę filmików o klubie i o mieście. Spodobało sięmówił „Super Expressowi” mistrz świata, gdy podpisywano umowę z zaproszoną przez niego do współpracy firmą.

Podolski, będący właścicielem między innymi sieci restauracji i lokali, ale także realizujący w projekcie „strassenkicker” budowę boisk i placów gier dla najmłodszych adeptów futbolu, świetnie czuje się na wspomnianej niwie marketingowej. Sam też – jak widać na poniższej ilustracji – od roboty fizycznej nie ucieka.

Złapiecie się za głowy po odkryciu, czym Lukas Podolski zajmował się w przeszłości! Do wszystkiego się przyznał, cała prawda wyszła na jaw

Tym razem piasek i łopatę Poldi zamienił jednak na transport ciężki i materiały budowlane znacznie większej wagi. Wspomniany sponsor Górnika to firma działająca właśnie w tej branży. „Oprócz krwi, potu łez niezbędne jest ciągłe upraszczanie skomplikowanych procesów. Tego nauczyłem się z moich biznesów. Co może zaś być fajniejszego dla budowlańca niż zamawianie ton piasku lub żwiru tak łatwo, jak zamawia się pizzę?” - zapytał Podolski z samego szczytu wielkiego wozu, wyładowanego po brzegi potężnymi głazami.

Lukas Podolski miał świetną ofertę od polskiego klubu! Mógł zarabiać więcej niż w Górniku Zabrze, prawda wyszła na jaw

Lukas Podolski

i

Autor: gornikzabrze.pl Lukas Podolski
Sonda
Czy Lukas Podolski powinien po zakończeniu kariery boiskowej zostać prezesem Górnika?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze